www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12690 ۱۴:۴۶ ۱۳۹۷/۰۶/۰۵

سرمربی تیم ملی کاراته: حق مهدیزاده و پورشیب طلا بود

سرمربی تیم ملی کاراته ایران تاکید کرد حق دو ملی پوش این تیم کسب مدال طلا در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی بود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، شهرام هروی در این مورد گفت: همانطور که پیش بینی و برنامه ریزی کرده بودیم به دنبال نتایجی بهتر از بازیهای آسیایی اینچئون بودیم که موفق هم شدیم ولی حق امیر مهدیزاده و پورشیب در این بازیها طلا بود.

هروی در ادامه گفت: بچه ها ماه‌ها تمرین کردند تا در بازیها قدرتمندانه ظاهر شوند ولی برخی مسایلی که فنی و یا روحی روانی نیست و از دست ما خارج است نگذاشت تا بتوانیم دو طلای دیگر بدست آوریم. البته نمی خواهم زیاد روی ناداوری مانور کنم ولی حق مهدیزاده و پورشیب طلا بود.

هروی ابراز داشت: پتاتسیل کاراته ایران بسیار بالاتر از اینهاست از زحمات دیگر مربیان، ملی پوشان، رییس فدراسیون و آقای عاشوری تشکر می کنم. خوشحالم که بچه های ما در تمامی اوزان مدال آوری کردند. هر چند حق ما بیش از دو مدال طلا بود.

آخرین اخبار

طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.