www.khabarrazmavar.ir

برگزاری اولین جلسه کمیته فنی فدراسیون بوکس با حضور استکی

شناسه خبر : 11547 ۱۴:۳۱ ۱۳۹۶/۱۱/۰۱

سرمربی تیم جوانان مشخص شد

بعد از روی کار آمدن حسین ثوری به عنوان رئیس فدراسیون بوکس، اولین جلسه کمیته فنی برای انتخاب سرمربی تیم جوانان تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بعد از اینکه حسین ثوری به عنوان رئیس فدراسیون تکواندو انتخاب شد و پس از ۲۸ سال روی صندلی احمد ناطق نوری نشست در اولین اقدام خود بابک بردبار را به عنوان رئیس کمیته داوران انتصاب کرد و قرار است به زودی رؤسای سایر کمیته ها هم انتخاب شوند.

وی راه پر پیچ و خمی را برای سر و سامان دادن به اوضاع فعلی فدراسیون پیش رو دارد و به همین سبب قصد دارد یک خانه تکانی اساسی در فدراسیون به راه بیندازد.

روز گذشته ۳۰ دی ماه اولین جلسه شورای فنی فدراسیون بوکس به منظور تعیین سرمربی جدید تیم ملی جوانان برگزار شد، یکی از نکات قابل توجه در این جلسه حضور علیرضا استکی مربی باسابقه بوکس ایران و طرفدار روح الله حسینی و رقیب ثوری در انتخابات فدراسیون بود.

انصاری سرمربی تیم ملی جوانان شد

حسین ثوری، در خصوص جلسه شورای فنی به خبرنگار رزم آور گفت: در این جلسه ۱۳ نفر حضور داشتند که سعی کرده بودیم کسانی را که سابقه زیادی در رشته ورزشی بوکس و کمک به این رشته المپیکی دارند به شورای فنی دعوت و از پیشنهادات آنها استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: پس از این جلسه ، طبق آرا عبدالرضا انصاری به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان بوکس انتصاب شد، وی پیش از این هم سابقه مربی گری تیم ملی جوانان و بزرگسالان بوکس را در کارنامه داشته و جزو همین خانواده است.

رئیس فدراسیون بوکس درباره رویداد پیش روی تیم ملی جوانان گفت: جوانان ما رقابت های قهرمانی آسیا تایلند را در پیش رو دارند که فروردین ماه سال ۱۳۹۷ برگزار می شود.

ثوری درباره علت حضور علی رضا استکی در جلسه شورای فنی را اینطور توضیح داد: استکی از مربیان باسابقه بوکس است و سعی کرده ایم در جلسه کمیته فنی یک نماینده از مخالفان هم داشته باشیم، هدف همه ما کمک به بوکس و برگرداندن آن به روزهای اوج است.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴