www.khabarrazmavar.ir

برگزاری اولین جلسه کمیته فنی فدراسیون بوکس با حضور استکی

شناسه خبر : 11547 ۱۴:۳۱ ۱۳۹۶/۱۱/۰۱

سرمربی تیم جوانان مشخص شد

بعد از روی کار آمدن حسین ثوری به عنوان رئیس فدراسیون بوکس، اولین جلسه کمیته فنی برای انتخاب سرمربی تیم جوانان تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بعد از اینکه حسین ثوری به عنوان رئیس فدراسیون تکواندو انتخاب شد و پس از ۲۸ سال روی صندلی احمد ناطق نوری نشست در اولین اقدام خود بابک بردبار را به عنوان رئیس کمیته داوران انتصاب کرد و قرار است به زودی رؤسای سایر کمیته ها هم انتخاب شوند.

وی راه پر پیچ و خمی را برای سر و سامان دادن به اوضاع فعلی فدراسیون پیش رو دارد و به همین سبب قصد دارد یک خانه تکانی اساسی در فدراسیون به راه بیندازد.

روز گذشته ۳۰ دی ماه اولین جلسه شورای فنی فدراسیون بوکس به منظور تعیین سرمربی جدید تیم ملی جوانان برگزار شد، یکی از نکات قابل توجه در این جلسه حضور علیرضا استکی مربی باسابقه بوکس ایران و طرفدار روح الله حسینی و رقیب ثوری در انتخابات فدراسیون بود.

انصاری سرمربی تیم ملی جوانان شد

حسین ثوری، در خصوص جلسه شورای فنی به خبرنگار رزم آور گفت: در این جلسه ۱۳ نفر حضور داشتند که سعی کرده بودیم کسانی را که سابقه زیادی در رشته ورزشی بوکس و کمک به این رشته المپیکی دارند به شورای فنی دعوت و از پیشنهادات آنها استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: پس از این جلسه ، طبق آرا عبدالرضا انصاری به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان بوکس انتصاب شد، وی پیش از این هم سابقه مربی گری تیم ملی جوانان و بزرگسالان بوکس را در کارنامه داشته و جزو همین خانواده است.

رئیس فدراسیون بوکس درباره رویداد پیش روی تیم ملی جوانان گفت: جوانان ما رقابت های قهرمانی آسیا تایلند را در پیش رو دارند که فروردین ماه سال ۱۳۹۷ برگزار می شود.

ثوری درباره علت حضور علی رضا استکی در جلسه شورای فنی را اینطور توضیح داد: استکی از مربیان باسابقه بوکس است و سعی کرده ایم در جلسه کمیته فنی یک نماینده از مخالفان هم داشته باشیم، هدف همه ما کمک به بوکس و برگرداندن آن به روزهای اوج است.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
عضو انجمن پزشکان ورزشی معتقد است: اگر به دنبال آن هستید در ماه مبارک رمضان متابولیسم بدنتان کاهش پیدا نکند و از تجمع چربی‌ها جلوگیری شود، از آب فراوان استفاده کنید و به فعالیت‌های ورزشی بپردازید.
فواید عرق کردن هنگام ورزش
فواید عرق کردن هنگام ورزش
بسیای از افراد در زمان ورزش کردن در باشگاه عرق می‌کنند و از این مساله احساس ناراحتی می‌کنند. با این حال عرق کردن در باشگاه فواید قابل توجهی دارد.