www.khabarrazmavar.ir

با تاييد شوراي ساماندهي سبكهاي رزمي وزارت ورزش

شناسه خبر : 9318 ۱۱:۲۹ ۱۳۹۶/۰۱/۲۶

سبک شیرزاد کیوکوشین فعالیت رسمی خود را آغاز کرد

با تایید شورای ساماندهی سبکهای رزمی وزارت ورزش سبک شیرزاد کیوکوشین با ریاست یوسف شیرزاد رسماً کار خود را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، با تایید شورای ساماندهی سبکهای رزمی وزارت ورزش سبک شیرزاد کیوکوشین رسماً کار خود را آغاز و یوسف شیرزاد به عنوان رئیس این سبک حکم خود را از محمدصادق فرجی دریافت کرد.

در متن حکم شیرزاد آمده است: با عنایت به بررسی کمیته کارشناسی این فدراسیون و همچنین تایید شورای محترم ساماندهی سبک های رزمی وزارت ورزش و جوانان بدینوسیله جنابعالی به عنوان رئیس سبک شیرزاد کیوکوشین(شین ذن)منصوب می گردید.

لذا با توجه به اینکه سبک یاد شده از سبک های کاراته بوده که دارای قوانین مدون شده و همسو با قوانین داخلی فدراسیون کاراته می باشد می توانید فعالیت خود را تحت عنوان گروه زیرنظر این فدراسیون ادامه دهید.

امید است با عنایت به خداوند متعال همچنان در جهت تحقق اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی ایران گام برداشته و در تمامی شئون زندگی موفق و موید باشید.

آخرین اخبار

مسئولان کاراته سبک های آزاد باید با یکدیگر متحد باشند
مسئولان کاراته سبک های آزاد باید با یکدیگر متحد باشند
بازیکن تیم ملی کاراته سبک های آزاد گفت: هدفمان در مسابقات صربستان این بود که طلسم نرفتن تیم ملی کاراته سبک های آزاد به کشورهای مختلف شکسته شود و همه باور کنند که فدراسیون به کاراته آزاد هم توجه می کند و از این بابت هم خوشحالم. عدم اتحاد مسئولین هر سبک در کاراته آزاد باعث می شود که فدراسیون نیز نتواند برای پیشرفت کاراته آزاد اقدامی موثر انجام دهد.