www.khabarrazmavar.ir

با تاييد شوراي ساماندهي سبكهاي رزمي وزارت ورزش

شناسه خبر : 9318 ۱۱:۲۹ ۱۳۹۶/۰۱/۲۶

سبک شیرزاد کیوکوشین فعالیت رسمی خود را آغاز کرد

با تایید شورای ساماندهی سبکهای رزمی وزارت ورزش سبک شیرزاد کیوکوشین با ریاست یوسف شیرزاد رسماً کار خود را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، با تایید شورای ساماندهی سبکهای رزمی وزارت ورزش سبک شیرزاد کیوکوشین رسماً کار خود را آغاز و یوسف شیرزاد به عنوان رئیس این سبک حکم خود را از محمدصادق فرجی دریافت کرد.

در متن حکم شیرزاد آمده است: با عنایت به بررسی کمیته کارشناسی این فدراسیون و همچنین تایید شورای محترم ساماندهی سبک های رزمی وزارت ورزش و جوانان بدینوسیله جنابعالی به عنوان رئیس سبک شیرزاد کیوکوشین(شین ذن)منصوب می گردید.

لذا با توجه به اینکه سبک یاد شده از سبک های کاراته بوده که دارای قوانین مدون شده و همسو با قوانین داخلی فدراسیون کاراته می باشد می توانید فعالیت خود را تحت عنوان گروه زیرنظر این فدراسیون ادامه دهید.

امید است با عنایت به خداوند متعال همچنان در جهت تحقق اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی ایران گام برداشته و در تمامی شئون زندگی موفق و موید باشید.

آخرین اخبار

کرافورد تاریخ ساز شد!
کرافورد تاریخ ساز شد!
تِرِنس کرافورد با پیروزی قاطع بر جولیوس ایندونگو تاریخ سازی بزرگی در دنیای بوکس رقم زد.
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
بعد از اعلام ممنوعیت هرگونه مسابقه ، اعزام ، تشکیل تیم و ... در رابطه با MMA از سوی وزارت ورزش ، گروهی از بیکاران و شرخران و اجیرشدگان دنیای مجازی با هدفی مشخص و با خط گیری به صفحات مجازی رزم آور آمده و هر آنچه که شایسته هیچ رسانه ای نیست را به زبان آوردند.
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)