www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 3191 ۱۹:۰۸ ۱۳۹۴/۰۵/۰۸

سانحه رانندگی برای سه عضو تیم ملی کاراته

در پایان اردوی تیم ملی کاراته سه عضو این تیم در راه بازگشت به تهران دچار سانحه رانندگی شدند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، اردوی آماده سازی تیم ملی کاراته که از هفته گذشته در کرمانشاه آغاز شده بود عصر روز گذشته به پایان رسید و اردونشینان راهی شهرهای خود شدند که در مسیر […]

در پایان اردوی تیم ملی کاراته سه عضو این تیم در راه بازگشت به تهران دچار سانحه رانندگی شدند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، اردوی آماده سازی تیم ملی کاراته که از هفته گذشته در کرمانشاه آغاز شده بود عصر روز گذشته به پایان رسید و اردونشینان راهی شهرهای خود شدند که در مسیر بازگشت به تهران سه عضو این تیم دچار سانحه رانندگی شدند.

ابراهیم حسن‌بیگی، حسین سمندر و ذبیح‌الله پورشیب سه ملی پوش کاراته بودند که در مسیر همدان به ساوه به تهران بر اثر انحراف یک دستگاه خودرو وانت و برخورد با خودروی ملی پوشان از مسیر خارج شده و با واژگونی متوقف شدند که به لطف خدا هیچ صدمه‌ای به ملی‌پوشان وارد نشد.

محسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته دراین خصوص گفت: بر اساس نظر کارشناسان ملی پوشان در این حادثه مقصر نبودند و خدا را شکر آسیبی به اعضای تیم ملی نرسید و اکنون نیز در مسیر بازگشت به تهران هستند.

قابل ذکر است در این حادثه متاسفانه یکی از سرنشینان خودروی وانت جان خود را از دست داده است.

13940508000089_PhotoL

ذبیح الله پورشیب می‌گوید: در این حادثه تنها از ناحیه کمر و گردن دچار کوفتگی شده است و احتمالا تا 10 روز توان حضور در تمرینات تیم ‌ملی را نخواهد داشت.

ذبیح الله پورشیب، ملی‌پوش کاراته ایران در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا، با اشاره به حادثه تصادف اتومبیلش در مسیر بازگشتش از اردوی کرمانشاه، اظها‌ر کرد: عصر دیروز (چهارشنبه) من، حسین سمندر و حسین بیگی با ماشین شخصی در مسیر همدان به سمت تهران بودیم که یک دستگاه وانت پیکان منحرف شد و به ماشین ما برخورد کرد. ماشین ما از جاده خارج شد و واژگون گردید، خو‌شبختا‌نه همگی سالم هستیم و متاسفانه تنها سرنشین وانت پیکان جان خود را از دست داد.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: در چند اردوی اخیر همیشه با ماشین شخصی به اردو رفتیم و فدراسیون هیچ تمهیدی برای اعزام ما به اردو نداشت. آنها فقط محل برگزاری اردو را اعلام می‌کنند و می گویند که خودتان بیایید!

ملی‌پوش کاراته ایران در پایان با اظهار تاسف از کم توجهی مسئولان، اظها‌ر کرد: من برای مسئولان تیم ‌ملی و فدراسیون متاسفم که بایستی برای ما ملی‌پوشان و یا هموطنانمان سانحه‌ای پیش آید تا اندکی به فکر بیفتند تا برای اعزام ما به اردوهای مختلف امکانات حمل و نقل در نظر بگیرند.

آخرین اخبار

کرافورد تاریخ ساز شد!
کرافورد تاریخ ساز شد!
تِرِنس کرافورد با پیروزی قاطع بر جولیوس ایندونگو تاریخ سازی بزرگی در دنیای بوکس رقم زد.
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
بعد از اعلام ممنوعیت هرگونه مسابقه ، اعزام ، تشکیل تیم و ... در رابطه با MMA از سوی وزارت ورزش ، گروهی از بیکاران و شرخران و اجیرشدگان دنیای مجازی با هدفی مشخص و با خط گیری به صفحات مجازی رزم آور آمده و هر آنچه که شایسته هیچ رسانه ای نیست را به زبان آوردند.
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)