www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11375 ۱۱:۰۹ ۱۳۹۶/۱۰/۱۰

ساعی برای بازگشت به فدراسیون شرط گذاشت

هادی ساعی پرافتخارترین ورزشکار المپیکی ایران اعلام کرد: بعد از پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون تکواندو و انتخاب دوباره محمد پولادگر، از سایر قهرمانان خبر ندارم اما به شخصه با من تماس گرفتند و گفتند که برای همکاری به فدراسیون بازگردم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بعد از برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون تکواندو و انتخاب محمد پولادگر برای به دست گرفتن ریاست در چهار سال پیش رو، هادی ساعی پرافتخارترین ورزشکار المپیکی تهران روی خط رادیو آمد و در گفتگویی تند ، انتخابات را از پیش تعیین شده و ساختگی قلمداد کرد، وی حتی مدعی شده بود که مجمع هیئت مازندران و انتخاب رئیس جدید هیئت به این دلیل به هم خورد که شانس گزینه مخالف پولادگر بیشتر و ممکن بود در مجمع انتخاباتی به ضرر رئیس باشد.

هادی ساعی با گذشت چند روز به نظر می رسد تا حدودی آرامتر شده است چرا که در برنامه تلویزیونی رکورد روی خط آمد و انتخابات دوباره محمد پولادگر به عنوان رئیس فدراسیون را تبریک گفت .

ساعی در واکنش به این سوال که آیا شما و قهرمانان دیگر قرار است به فدراسیون بازگردید یا خیر، گفت: من از سایر قهرمانان تکواندو بی خبر هستم اما به شخصه از فدراسیون با من تماس گرفتند و خواستند که برگردم ، اما باید بگویم من تنها نیستم بسیاری از قهرمانان به خاطر من از فدراسیون دور بودند نمی شود که من برگردم و آنها بیرون باشم، به علاوه اینکه برای موفقیت و نتیجه گرفتن من به تنهایی که نمی توانم کاری از پیش ببرم، نیاز دارم که برخی افراد و شرایط برایم فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: من دینی برگردن خود ندارم ولی باز هم اگر کمکی باشد که از دستم بربیاید انجام می دهم و به تکواندو کشور کمک خواهم کرد تا به روزهای اوجش بازگردد.

دارنده مدال طلای المپیک افزود: تنها راه کمک به تکواندو ایران و بازگشت به روزهای اوج، همدلی بین قهرمانان ، پیشکسوتان و فدراسیون نشینان است.

انتهای پیام/

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴