www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9641 ۲۱:۱۶ ۱۳۹۶/۰۳/۱۰

ساز جدایی ستون زاده

محمد ستون زاده فایتر ایرانی سازمان ام ام ای ONE FC به طور رسمی از این سازمان جدا شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، محمد ستون زاده که بیشتر ما او را با نام باربد می شناسیم از زمان پیوستن به ONE FC تنها فرصت انجام دو مبارزه را به دست آورد که حاصل آن هم یک پیروزی و یک شکست بود. پس از آخرین مبارزه در سال ۲۰۱۴ ستون زاده فرصت دیگری برای اثبات خود پیدا نکرد و این بلاتکلیفی همچنان ادامه داشت تا اینکه ستون زاده در پست اینستاگرامی خود جدایی اش از ONE FC را به طور رسمی اعلام کرد.

او در این پست همچنین به انتقاد از سیاست های به گفته او غلط و نژادپرستانه ONE FC پرداخت و مسئولان این سازمان را به سیاسی کاری و گزینش فایترهای مد نظر خود متهم کرد. ستون زاده دلیل انتشار این مطالب را هشدار به فایترهای جوان برای انتخاب درست هدفشان عنوان کرد. او در پایان ابراز امیدواری کرد تا در آینده خبرهای خوبی برای هوادارانش داشته باشد. باید منتظر ماند و دید خبر خوب او کی به علاقه مندان و طرفدارانش خواهد رسید؟!

آخرین اخبار

کرافورد تاریخ ساز شد!
کرافورد تاریخ ساز شد!
تِرِنس کرافورد با پیروزی قاطع بر جولیوس ایندونگو تاریخ سازی بزرگی در دنیای بوکس رقم زد.
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
بعد از اعلام ممنوعیت هرگونه مسابقه ، اعزام ، تشکیل تیم و ... در رابطه با MMA از سوی وزارت ورزش ، گروهی از بیکاران و شرخران و اجیرشدگان دنیای مجازی با هدفی مشخص و با خط گیری به صفحات مجازی رزم آور آمده و هر آنچه که شایسته هیچ رسانه ای نیست را به زبان آوردند.
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)