www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9641 ۲۱:۱۶ ۱۳۹۶/۰۳/۱۰

ساز جدایی ستون زاده

محمد ستون زاده فایتر ایرانی سازمان ام ام ای ONE FC به طور رسمی از این سازمان جدا شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، محمد ستون زاده که بیشتر ما او را با نام باربد می شناسیم از زمان پیوستن به ONE FC تنها فرصت انجام دو مبارزه را به دست آورد که حاصل آن هم یک پیروزی و یک شکست بود. پس از آخرین مبارزه در سال ۲۰۱۴ ستون زاده فرصت دیگری برای اثبات خود پیدا نکرد و این بلاتکلیفی همچنان ادامه داشت تا اینکه ستون زاده در پست اینستاگرامی خود جدایی اش از ONE FC را به طور رسمی اعلام کرد.

او در این پست همچنین به انتقاد از سیاست های به گفته او غلط و نژادپرستانه ONE FC پرداخت و مسئولان این سازمان را به سیاسی کاری و گزینش فایترهای مد نظر خود متهم کرد. ستون زاده دلیل انتشار این مطالب را هشدار به فایترهای جوان برای انتخاب درست هدفشان عنوان کرد. او در پایان ابراز امیدواری کرد تا در آینده خبرهای خوبی برای هوادارانش داشته باشد. باید منتظر ماند و دید خبر خوب او کی به علاقه مندان و طرفدارانش خواهد رسید؟!

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴