www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9641 ۲۱:۱۶ ۱۳۹۶/۰۳/۱۰

ساز جدایی ستون زاده

محمد ستون زاده فایتر ایرانی سازمان ام ام ای ONE FC به طور رسمی از این سازمان جدا شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، محمد ستون زاده که بیشتر ما او را با نام باربد می شناسیم از زمان پیوستن به ONE FC تنها فرصت انجام دو مبارزه را به دست آورد که حاصل آن هم یک پیروزی و یک شکست بود. پس از آخرین مبارزه در سال ۲۰۱۴ ستون زاده فرصت دیگری برای اثبات خود پیدا نکرد و این بلاتکلیفی همچنان ادامه داشت تا اینکه ستون زاده در پست اینستاگرامی خود جدایی اش از ONE FC را به طور رسمی اعلام کرد.

او در این پست همچنین به انتقاد از سیاست های به گفته او غلط و نژادپرستانه ONE FC پرداخت و مسئولان این سازمان را به سیاسی کاری و گزینش فایترهای مد نظر خود متهم کرد. ستون زاده دلیل انتشار این مطالب را هشدار به فایترهای جوان برای انتخاب درست هدفشان عنوان کرد. او در پایان ابراز امیدواری کرد تا در آینده خبرهای خوبی برای هوادارانش داشته باشد. باید منتظر ماند و دید خبر خوب او کی به علاقه مندان و طرفدارانش خواهد رسید؟!

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!