www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9641 ۲۱:۱۶ ۱۳۹۶/۰۳/۱۰

ساز جدایی ستون زاده

محمد ستون زاده فایتر ایرانی سازمان ام ام ای ONE FC به طور رسمی از این سازمان جدا شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، محمد ستون زاده که بیشتر ما او را با نام باربد می شناسیم از زمان پیوستن به ONE FC تنها فرصت انجام دو مبارزه را به دست آورد که حاصل آن هم یک پیروزی و یک شکست بود. پس از آخرین مبارزه در سال ۲۰۱۴ ستون زاده فرصت دیگری برای اثبات خود پیدا نکرد و این بلاتکلیفی همچنان ادامه داشت تا اینکه ستون زاده در پست اینستاگرامی خود جدایی اش از ONE FC را به طور رسمی اعلام کرد.

او در این پست همچنین به انتقاد از سیاست های به گفته او غلط و نژادپرستانه ONE FC پرداخت و مسئولان این سازمان را به سیاسی کاری و گزینش فایترهای مد نظر خود متهم کرد. ستون زاده دلیل انتشار این مطالب را هشدار به فایترهای جوان برای انتخاب درست هدفشان عنوان کرد. او در پایان ابراز امیدواری کرد تا در آینده خبرهای خوبی برای هوادارانش داشته باشد. باید منتظر ماند و دید خبر خوب او کی به علاقه مندان و طرفدارانش خواهد رسید؟!

آخرین اخبار

۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
داشتن یک برنامه ورزشی منظم یکی از بهترین روش‌ها برای برقراری سلامتی است. با ورزش کردن منظم می‌توان پرانرژی‌تر بود و توانایی انجام فعالیت‌های روزانه را افزایش داد.
ووشو در مسیر ورود به المپیک
ووشو در مسیر ورود به المپیک
فدراسیون جهانی ووشو به منظور افزایش شانس حضور در بازی های المپیک و همچنین فراگیری بیشتر این رشته، ۱۱ آگوست را به عنوان روز جهانی ووشو -کونگ فو معرفی کرد.