www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 1521 ۱۷:۰۲ ۱۳۹۳/۱۲/۰۳

زیر نظر فدراسیون جهانی برگزار شد؛ موفقیت دو نماینده داوری و مربیگری بین المللی کیک بوکسینگ ایران در ترکیه

این دوره زیر نظر فدراسیون جهانی كیك بوكسینگ واکو و با مدیریت ناصر نصیری و طی سه روز در شهر آنتالیا ترکیه برگزار شد که از نظر فنی در سطح بسیار مطلوبی قرار داشت. در پایان دوره مربیگری و داوری بین الملی کیک بوکسینگ واکو که در شهر آنتالیا تركیه برگزار شد، دو نماینده ایران […]

این دوره زیر نظر فدراسیون جهانی كیك بوكسینگ واکو و با مدیریت ناصر نصیری و طی سه روز در شهر آنتالیا ترکیه برگزار شد که از نظر فنی در سطح بسیار مطلوبی قرار داشت.

در پایان دوره مربیگری و داوری بین الملی کیک بوکسینگ واکو که در شهر آنتالیا تركیه برگزار شد، دو نماینده ایران سربلند بیرون آمدند.

به گزارش “رزم نیوز” ، عباس گیاهی مربی رسمی واکو ایران و از اعضای هیات داوران فدراسیون آسیایی کیک بوکسینگ واکو، با اعلام این خبر افزود: این دوره زیر نظر فدراسیون جهانی كیك بوكسینگ واکو و با مدیریت ناصر نصیری و طی سه روز در شهر آنتالیا ترکیه برگزار شد که از نظر فنی در سطح بسیار مطلوبی داشت و باعث بالا رفتن توانمندی های شرکت کنندگان و نهایتا کیک بوکسینگ کشورمان شد.

وی افزود: بنده به عنوان یک ایرانی به خود بالیدم و افتخاركردم وقتی می دیدم دکتر ناصر نصیری(نایب رئیس فدراسیون جهانی واكو، رئیس فدراسیون آسیایی واكو و رئیس انجمن واكو ایران)عهده دار مدیریت اجرایی برگزاری دوره است.

گفتنی است در پایان این دوره عباس گیاهی و رزاق جعفری توانستند با موفقیت دوره را به اتمام برسانند و برگ رزین دیگری بر افتخارات کیک بوکسینگ واکو ایران بیفزایند.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!