www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9732 ۱۴:۳۲ ۱۳۹۶/۰۳/۲۲

زورآزمایی دوم پسر خدا و سنگ شکن روس

سرگی کوالف قهرمان سابق دسته نیمه سنگین وزن بوکس جهان برای جبران شکست سال گذشته اش در برابر آندره وارد بار دیگر وارد رینگ خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، آندره وارد ملقب به “پسر خدا” بوکسر ۳۳ ساله امریکایی و قهرمان کنونی دسته نیمه سنگین وزن WBA,WBO و IBF بوکس جهان بامداد یکشنبه ۲۸ خرداد به وقت کشورمان (شنبه شب ۱۷ ژوئن ۲۰۱۷ به وقت محلی) و در “مرکز مندلی بی” پارادایس،نوادا در امریکا برای بار دوم به مصاف سرگی کوالف ملقب به “سنگ شکن” خواهد رفت.

وارد نوامبر سال ۲۰۱۶ با پیروزی بر کوالف عناوین قهرمانی WBA,WBO و IBF را از آن خود ساخت و همچنان بدون شکست به کار خود ادامه می دهد.او امیدوار است تا با شکست دادن دوباره کوالف پادشاهی خود را تثبیت کند،رکورد وارد ۳۱ پیروزی از ۳۱ مبارزه است و او به دنبال سی و دومین پیروزی حرفه ای خود است.در سوی دیگر هدف کوالف ۳۴ ساله بازپسگیری عناوین قهرمانی و شکست قهرمان شکست ناپذیر است.ماموریتی سخت در قلمرو وارد!

آخرین اخبار

۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
داشتن یک برنامه ورزشی منظم یکی از بهترین روش‌ها برای برقراری سلامتی است. با ورزش کردن منظم می‌توان پرانرژی‌تر بود و توانایی انجام فعالیت‌های روزانه را افزایش داد.
ووشو در مسیر ورود به المپیک
ووشو در مسیر ورود به المپیک
فدراسیون جهانی ووشو به منظور افزایش شانس حضور در بازی های المپیک و همچنین فراگیری بیشتر این رشته، ۱۱ آگوست را به عنوان روز جهانی ووشو -کونگ فو معرفی کرد.