www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9732 ۱۴:۳۲ ۱۳۹۶/۰۳/۲۲

زورآزمایی دوم پسر خدا و سنگ شکن روس

سرگی کوالف قهرمان سابق دسته نیمه سنگین وزن بوکس جهان برای جبران شکست سال گذشته اش در برابر آندره وارد بار دیگر وارد رینگ خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، آندره وارد ملقب به “پسر خدا” بوکسر ۳۳ ساله امریکایی و قهرمان کنونی دسته نیمه سنگین وزن WBA,WBO و IBF بوکس جهان بامداد یکشنبه ۲۸ خرداد به وقت کشورمان (شنبه شب ۱۷ ژوئن ۲۰۱۷ به وقت محلی) و در “مرکز مندلی بی” پارادایس،نوادا در امریکا برای بار دوم به مصاف سرگی کوالف ملقب به “سنگ شکن” خواهد رفت.

وارد نوامبر سال ۲۰۱۶ با پیروزی بر کوالف عناوین قهرمانی WBA,WBO و IBF را از آن خود ساخت و همچنان بدون شکست به کار خود ادامه می دهد.او امیدوار است تا با شکست دادن دوباره کوالف پادشاهی خود را تثبیت کند،رکورد وارد ۳۱ پیروزی از ۳۱ مبارزه است و او به دنبال سی و دومین پیروزی حرفه ای خود است.در سوی دیگر هدف کوالف ۳۴ ساله بازپسگیری عناوین قهرمانی و شکست قهرمان شکست ناپذیر است.ماموریتی سخت در قلمرو وارد!

آخرین اخبار

کرافورد تاریخ ساز شد!
کرافورد تاریخ ساز شد!
تِرِنس کرافورد با پیروزی قاطع بر جولیوس ایندونگو تاریخ سازی بزرگی در دنیای بوکس رقم زد.
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
بعد از اعلام ممنوعیت هرگونه مسابقه ، اعزام ، تشکیل تیم و ... در رابطه با MMA از سوی وزارت ورزش ، گروهی از بیکاران و شرخران و اجیرشدگان دنیای مجازی با هدفی مشخص و با خط گیری به صفحات مجازی رزم آور آمده و هر آنچه که شایسته هیچ رسانه ای نیست را به زبان آوردند.
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)