www.khabarrazmavar.ir

دوشنبه و در خانه تکواندو؛

شناسه خبر : 11030 ۱۱:۲۸ ۱۳۹۶/۰۸/۲۰

زنگ آغاز لیگ برتر تکواندو به صدا در می آید

فصل جدید رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور دوشنبه هفته جاری با برگزاری هشت دیدار در خانه تکواندو آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در این دوره از مسابقات ۱۱ تیم پاس قوامین، شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم ورزشی کوروش، کلینیک بهبد کرج، ملوان نداجا، تعاونی انقلاب شهریار، پالایش نفت آبادان، باشگاه فرهنگی ورزشی یاسین پیشرو قم، هیات تکواندو شمال‌شرق و لوازم خانگی کن به صورت دوره ای و تحت عنوان جام خلیج فارس «یادواره شهدای تکواندو مدافع حرم» به رقابت می پردازند.

روز دوشنبه در آغاز این رقابتها تیم های شرکت کننده بازیهای هفته اول و دوم خود را برگزار می کنند که در مهمترین بازی تقابل تیم های دوم و سوم دوره قبل دیدنی خواهد بود. شهرداری ورامین که چند روز قبل قهرمانی در لیگ به سبک جام جهانی را از دست داده و سال قبل هم بعد از سه سال قهرمانی، نایب قهرمانی شده بود، در یک بازی سخت به مصاف پاس قوامین می رود.

دانشگاه آزاد اسلامی مدافع عنوان قهرمانی به دیدار تیم تازه وارد لوازم ورزشی کوروش می رود و در ادامه دو تیم تازه وارد دیگر یعنی کلینیک بهبد کرج و ملوان نداجا برابر هم صف آرایی می کند. ملوانی ها بعد از چند سال غیبت یکبار دیگر پای به عرصه لیگ گذارده اند.

در سایر بایها تعاونی انقلاب شهریار  با پالایش نفت آبادان و هیات تکواندو شمال‌شرق با لوازم خانگی کن پیکار می کنند و یاسین پیشرو قم نیز با قرعه استراحت رو به رو است.

برنامه کامل رقابت‌های هفته دوم:

* پاس قوامین –  لوازم ورزشی کوروش
* دانشگاه آزاد اسلامی –  پالایش نفت آبادان
* تعاونی انقلاب شهریار –  لوازم خانگی کن
* یاسین پیشرو قم – هیات تکواندو شمال‌شرق
* ملوان نداجا –  شهرداری ورامین
* کلینیک بهبد کرج (استراحت)

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴