www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 8585 ۰۸:۲۱ ۱۳۹۵/۱۰/۰۶

رویداد UFC 209 صحنه نبرد هانت و اُوِریم

پس از مدت ها کشمکش بین مارک هانت و UFC به نظر می رسد او متقاعد شده تا دوباره قدم به قفس گذارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مارک هانت فایتر ۴۲ ساله و نیوزیلندی یو اف سی که سابقه قهرمانی در مسابقات K-1 WORLD GP 2001 را نیز در کارنامه خود دارد، در UFC 209 به درون شش ضلعی خواهد رفت.

هانت در آخرین مبارزه خود در رویداد UFC 200 در برابر براک لزنر با امتیاز مغلوب شده بود و پس از مثبت اعلام شدن نتیجه تست دوپینگ لزنر او به شدت لزنر و UFC را مورد حمله قرار داد. روابط او و UFC به سردی گراییده بود تا اینکه UFC خبر تعلیق لزنر به مدت یک سال را تأیید کرد و نتیجه مبارزه را به “بی نتیجه” تغییر داد!پس از این اقدامات و گفتگو با هانت او را متقاعد کردند تا دوباره برای این سازمان مبارزه کند.
اما حریف او در UFC 209 کسی نیست جز آلیستِیر اُوِریم.اُوریم فایتر ۳۶ ساله هلندی سابقه قهرمانی در K-1،استرایک فورس و قهرمانی موقت دسته سنگین وزن DREAM را در کارنامه خود دارد.او در آخرین مبارزه خود که بر سر عنوان قهرمانی دسته سنگین وزن UFC بود به استیپه میوچیچ باخت.اکنون او برای خیزش دوباره و فراموشی آن شکست به مصاف هانت خواهد رفت.شایان ذکر است هانت و اُوِریم پیش از این یک بار در سال ۲۰۰۸ و رویداد DREAM 5 با هم مبارزه کردند که در آن مبارزه اُوریم تنها پس از گذشت ۷۱ ثانیه از شروع مبارزه با سابمیشن بر هانت پیروز شد.

مسابقات UFC 209 بامداد یکشنبه ۱۵ اسفند ۹۵ به وقت ایران (شنبه شب ۴ مارس ۲۰۱۷) و در لاس وگاس ایالات متحده امریکا برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
«جواد محجوب» مدال آور سنگین وزن جودو هرچند افتخارات بزرگی را برای این رشته المپیکی کسب کرده است اما به همان اندازه هم برای فدراسیون حاشیه داشته و اکنون به نظر می رسد به دنبال جبران گذشته است و می خواهد به تیم ملی بازگردد.
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
تیم ملی اعزامی تکواندو کشورمان به پنجمین دوره رقابت های داخل سالن آسیادر بخش مردان، با کسب ۵ مدال زرین نه تنها نتایج درخشانی را به ثبت رساند بلکه در عمل اثبات کرد اعتماد به جسارت، تحول و جوانگرایی یک مربی فهیم چه اثرات مثبتی را در پی خواهد داشت.