www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9576 ۱۳:۵۳ ۱۳۹۶/۰۳/۰۱

روز طلایی ووشو کامل شد/ یزدان میرزایی طلای ششم را کسب کرد

ووشوکار سنگین وزن تیم ملی ایران با کسب پیروزی مقابل نماینده مصر، پرونده تیم شش نفره ووشو را با ۶ طلا در بازی های همبستگی اسلامی در باکو بست.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، یزدان میرزایی در وزن ۷۵- کیلوگرم که با دو پیروزی مقابل نماینده اندونزی و «پرویز عبداله یف» از آذربایجان به دیدار نهایی راه یافته بود، در این مرحله «آیمان محمد» از مصر را شکست داد و طلا گرفت.

رقابتهای ووشو در این دوره فقط در بخش ساندای مردان و در هفت وزن برگزار شد. ووشو ایران با شش سانداکار در این رقابتها شرکت کرد که توسط حاجی زاده، محمدی، آهنگریان، فاضلی ، ظفری و میرزایی موفق به کسب ۶ مدال طلا شد تا ووشو بهترین عملکرد را در بین رشته های مختلف داشته باشد.

تعداد مدال های ایران با اتمام مسابقات ووشو به  ٩۶ مدال شامل ٣٧ طلا، ٢۶ نقره و ٣٣ برنز رسید.

آخرین اخبار

کرافورد تاریخ ساز شد!
کرافورد تاریخ ساز شد!
تِرِنس کرافورد با پیروزی قاطع بر جولیوس ایندونگو تاریخ سازی بزرگی در دنیای بوکس رقم زد.
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
دلمان سوخت؛ MMA فرزند ناخوانده ورزش
بعد از اعلام ممنوعیت هرگونه مسابقه ، اعزام ، تشکیل تیم و ... در رابطه با MMA از سوی وزارت ورزش ، گروهی از بیکاران و شرخران و اجیرشدگان دنیای مجازی با هدفی مشخص و با خط گیری به صفحات مجازی رزم آور آمده و هر آنچه که شایسته هیچ رسانه ای نیست را به زبان آوردند.
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)