www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 601 ۱۸:۴۲ ۱۳۹۳/۰۹/۱۷

روز جمعه کار سختی در پیش دارم ؛ روزبهانی: مصدوم هستم، اما با حریف فرانسوی ام مسابقه می دهم

ملی پوش وزن 81 کیلوگرم تیم ملی بوکس ایران در سومین بازی خود در لیگ حرفه ای بوکس جهان در سال 2014، روز جمعه هفته جاری با ” ماتیو بادرلیکو ” فرانسوی روبرو خواهد شد. احسان روزبهانی در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز، در خصوص این مسابقه خاطرنشان کرد: چند روز پیش از ناحیه آشیل […]

ملی پوش وزن 81 کیلوگرم تیم ملی بوکس ایران در سومین بازی خود در لیگ حرفه ای بوکس جهان در سال 2014، روز جمعه هفته جاری با ” ماتیو بادرلیکو ” فرانسوی روبرو خواهد شد.

احسان روزبهانی در گفتگو با خبرنگار رزم نیوز، در خصوص این مسابقه خاطرنشان کرد: چند روز پیش از ناحیه آشیل پا دچار آسیب دیدگی شدید شدم، به طوری که نتوانستم به تمرین ادامه دهم.

وی افزود: پزشکان بعد از معاینه پایم گفتند که برای درمان باید هرچه زودتر پای آسیب دیده ام را گچ بگیرم، اما به خاطر بازی حساسی که روز جمعه مقابل بوکسور فرانسوی در پیش دارم، هر طور شده خودم را به این دیدار خواهم رساند.

دارنده مدال برنز بازی های آسیایی اینچئون، در مورد حریف فرانسوی روز جمعه خود اظهار داشت: تمامی تلاشم را به کار می بندم تا این بوکسور قدرتمند فرانسوی را شکست دهم. هرچند کار سختی در پیش دارم. چرا که او با دو پیروزی قبلی خود از روحیه بسیار بالایی برخوردار است.

بوکسور ملی پوش وزن 81 کیلوگرم تیم کشورمان در پایان، درباره ملحق شدن خود به اردوی تیم ملی گفت: فعلا تمامی تمرکزم بر روی مسابقات لیگ حرفه ای جهان است. اما بعد از این رقابت ها، در خدمت تیم ملی هستم. چرا که ما مسابقات مهمی چون جهان قطر را در پیش داریم.

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.