www.khabarrazmavar.ir

همراه با المپیک ۲۰۱۶ ریو؛

شناسه خبر : 6691 ۲۱:۵۳ ۱۳۹۵/۰۵/۱۵

رودکی: در بازیهای المپیک ریو دل به قرعه نبسته بودیم

دو جودوکار ایران برای موفقیت در ریو دل به قرعه نبسته و با تمرینات سختی که تاکنون پشت سر گذاشته اند در روزهای چهارم و ششم مسابقات جودو با قدرت تمام به مصاف حریفان می روند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مدیر تیم‌های ملی جودو ضمن بیان این مطلب گفت: المپیک میدان بهترین هاست و دو جودو کار خوب کشورمان برای مبارزه با بهترین‌های جهان آماده اند.سعید ملایی در روز چهارم و جواد محجوب در روز ششم مسابقات جودو بر روی تاتامی می روند و در حال حاضر هم تمرینات خود را دارند در سالن نزدیک دهکده ادامه می دهند و مشکلی نداریم.

رودکی در خصوص میزبانی بازیها گفت: در مقایسه با بازیهای المپیک قبلی مثل لندن و پکن و حتی در مقایسه با بازیهای آسیایی ضعفهایی وجود دارد و نمی شود منکر شد واین امر ممکن است از بی تجربگی و برخی مسایل سیاسی و اقتصادی حاکم بر این کشور باشد ولی آنقدرها هم که می گویند بد نیست بخصوص که کادر سرپرستی کاروان اعزامی در کنار تیمهاست تا اگر ضعفی از سوی میزبان در تدارکات دیده می شود آنها بتوانند در حد توان آنرا برطرف کنند که جای تشکر دارد.

رودکی در خاتمه گفت: دو جودو کار خوب کشورمان تمرینات سختی را پشت سر گذاشته اند و ماهها از خانواده خود دور بوده اند ولی حالا محتاج دعای خیر مردم هستند.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴