www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 5191 ۱۳:۴۸ ۱۳۹۵/۰۲/۰۵

رودکی: اگر با مربی ازبک به توافق برسیم تا المپیک می‌ماند/ 4 جودوکار راهی آذربایجان می‌شود

محمدرضا رودکی در گزارشی با پایگاه خبری رزم نیوز ، در مورد اینکه گویا قرار است روز سه‌شنبه یک مربی ازبکستانی برای هدایت تیم ملی جودو وارد ایران شود، گفت: قرار است 3 جودوکار المپیکی( جواد محجوب، سعید ملایی و علیرضا خجسته) به همراه سعید مرادی راهی مسابقات آذربایجان شوند. اگر محجوب و ملایی بتوانند رنکینگ […]

محمدرضا رودکی در گزارشی با پایگاه خبری رزم نیوز ، در مورد اینکه گویا قرار است روز سه‌شنبه یک مربی ازبکستانی برای هدایت تیم ملی جودو وارد ایران شود، گفت: قرار است 3 جودوکار المپیکی( جواد محجوب، سعید ملایی و علیرضا خجسته) به همراه سعید مرادی راهی مسابقات آذربایجان شوند. اگر محجوب و ملایی بتوانند رنکینگ خود را تثبیت و ارتقا دهند و از آن طرف علیرضا خجسته بتواند با کسب مدال بین 22 نفر رنکینگ قرار بگیرد، سعید مرادی نیز به عنوان چهارمین جودوکار از سهمیه قاره استفاده خواهد کرد و راهی المپیک می‌شود.

وی در ادامه افزود: خسروی‌نژاد با فدراسیون قطع همکاری نکرده است و در واقع قرارداد مربیان تا مسابقات قهرمانی آسیا بود. روز سه‌ شنبه یک مربی ازبکستانی به ایران می‌آید و پس از آشنایی با شرایط ملی‌پوشان و جودوی ایران و بررسی عملکرد مردان المپیکی در مورد مراحل بعدی تصمیم‌گیری می‌شود.

رودکی در ادامه عنوان کرد: مربی ازبکی قرار است بیاید با ما صحبت کند و او به یک کمک مربی بیشتر در تیم ملی نیاز ندارد. به هر حال جودو اگر 4 ملی‌پوش داشته باشد نیاز به مربیان زیادی ندارد. اگر به توافق برسیم و او شرایط را قبول کند تا المپیک هدایت ملی‌پوشان را بر عهده خواهد داشت.

مدیر تیم‌های ملی جودو گفت: ملک‌ محمدی با سعید ملایی کار می‌کند. خسروی‌نژاد هم با محجوب کار می‌کرد و حالا پس از ورود خجسته به جمع المپیکی‌ها ما نمی‌توانستیم یک مربی دیگر برای او بیاوریم. یعنی شرایط به صورتی می‌شد که سه ورزشکار با سه مربی و این از لحاظ علمی و ورزشی زیاد مناسب نبود.

وی در پایان اظهار داشت: قرار است مربی ازبکی چند روزی در کنار تیم ملی باشد و عملکرد ملی‌پوشان را رصد کنیم. ان‌شاءالله بعد از آن اگر نظر هر دو طرف مثبت بود در مورد این موضوع تعیین تکلیف خواهیم کرد.

به نقل از خبرگزاری فارس

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
محجوب: اگر برگردم دور حاشیه ها را هم خط می کشم/ خبرهای جدیدی در راه است
«جواد محجوب» مدال آور سنگین وزن جودو هرچند افتخارات بزرگی را برای این رشته المپیکی کسب کرده است اما به همان اندازه هم برای فدراسیون حاشیه داشته و اکنون به نظر می رسد به دنبال جبران گذشته است و می خواهد به تیم ملی بازگردد.
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
شیاپ چانگ خوش یمن عشق آباد برای تکواندو/ عسکری روسفید برگشت
تیم ملی اعزامی تکواندو کشورمان به پنجمین دوره رقابت های داخل سالن آسیادر بخش مردان، با کسب ۵ مدال زرین نه تنها نتایج درخشانی را به ثبت رساند بلکه در عمل اثبات کرد اعتماد به جسارت، تحول و جوانگرایی یک مربی فهیم چه اثرات مثبتی را در پی خواهد داشت.