www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 5191 ۱۳:۴۸ ۱۳۹۵/۰۲/۰۵

رودکی: اگر با مربی ازبک به توافق برسیم تا المپیک می‌ماند/ 4 جودوکار راهی آذربایجان می‌شود

محمدرضا رودکی در گزارشی با پایگاه خبری رزم نیوز ، در مورد اینکه گویا قرار است روز سه‌شنبه یک مربی ازبکستانی برای هدایت تیم ملی جودو وارد ایران شود، گفت: قرار است 3 جودوکار المپیکی( جواد محجوب، سعید ملایی و علیرضا خجسته) به همراه سعید مرادی راهی مسابقات آذربایجان شوند. اگر محجوب و ملایی بتوانند رنکینگ […]

محمدرضا رودکی در گزارشی با پایگاه خبری رزم نیوز ، در مورد اینکه گویا قرار است روز سه‌شنبه یک مربی ازبکستانی برای هدایت تیم ملی جودو وارد ایران شود، گفت: قرار است 3 جودوکار المپیکی( جواد محجوب، سعید ملایی و علیرضا خجسته) به همراه سعید مرادی راهی مسابقات آذربایجان شوند. اگر محجوب و ملایی بتوانند رنکینگ خود را تثبیت و ارتقا دهند و از آن طرف علیرضا خجسته بتواند با کسب مدال بین 22 نفر رنکینگ قرار بگیرد، سعید مرادی نیز به عنوان چهارمین جودوکار از سهمیه قاره استفاده خواهد کرد و راهی المپیک می‌شود.

وی در ادامه افزود: خسروی‌نژاد با فدراسیون قطع همکاری نکرده است و در واقع قرارداد مربیان تا مسابقات قهرمانی آسیا بود. روز سه‌ شنبه یک مربی ازبکستانی به ایران می‌آید و پس از آشنایی با شرایط ملی‌پوشان و جودوی ایران و بررسی عملکرد مردان المپیکی در مورد مراحل بعدی تصمیم‌گیری می‌شود.

رودکی در ادامه عنوان کرد: مربی ازبکی قرار است بیاید با ما صحبت کند و او به یک کمک مربی بیشتر در تیم ملی نیاز ندارد. به هر حال جودو اگر 4 ملی‌پوش داشته باشد نیاز به مربیان زیادی ندارد. اگر به توافق برسیم و او شرایط را قبول کند تا المپیک هدایت ملی‌پوشان را بر عهده خواهد داشت.

مدیر تیم‌های ملی جودو گفت: ملک‌ محمدی با سعید ملایی کار می‌کند. خسروی‌نژاد هم با محجوب کار می‌کرد و حالا پس از ورود خجسته به جمع المپیکی‌ها ما نمی‌توانستیم یک مربی دیگر برای او بیاوریم. یعنی شرایط به صورتی می‌شد که سه ورزشکار با سه مربی و این از لحاظ علمی و ورزشی زیاد مناسب نبود.

وی در پایان اظهار داشت: قرار است مربی ازبکی چند روزی در کنار تیم ملی باشد و عملکرد ملی‌پوشان را رصد کنیم. ان‌شاءالله بعد از آن اگر نظر هر دو طرف مثبت بود در مورد این موضوع تعیین تکلیف خواهیم کرد.

به نقل از خبرگزاری فارس

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.