www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 5191 ۱۳:۴۸ ۱۳۹۵/۰۲/۰۵

رودکی: اگر با مربی ازبک به توافق برسیم تا المپیک می‌ماند/ 4 جودوکار راهی آذربایجان می‌شود

محمدرضا رودکی در گزارشی با پایگاه خبری رزم نیوز ، در مورد اینکه گویا قرار است روز سه‌شنبه یک مربی ازبکستانی برای هدایت تیم ملی جودو وارد ایران شود، گفت: قرار است 3 جودوکار المپیکی( جواد محجوب، سعید ملایی و علیرضا خجسته) به همراه سعید مرادی راهی مسابقات آذربایجان شوند. اگر محجوب و ملایی بتوانند رنکینگ […]

محمدرضا رودکی در گزارشی با پایگاه خبری رزم نیوز ، در مورد اینکه گویا قرار است روز سه‌شنبه یک مربی ازبکستانی برای هدایت تیم ملی جودو وارد ایران شود، گفت: قرار است 3 جودوکار المپیکی( جواد محجوب، سعید ملایی و علیرضا خجسته) به همراه سعید مرادی راهی مسابقات آذربایجان شوند. اگر محجوب و ملایی بتوانند رنکینگ خود را تثبیت و ارتقا دهند و از آن طرف علیرضا خجسته بتواند با کسب مدال بین 22 نفر رنکینگ قرار بگیرد، سعید مرادی نیز به عنوان چهارمین جودوکار از سهمیه قاره استفاده خواهد کرد و راهی المپیک می‌شود.

وی در ادامه افزود: خسروی‌نژاد با فدراسیون قطع همکاری نکرده است و در واقع قرارداد مربیان تا مسابقات قهرمانی آسیا بود. روز سه‌ شنبه یک مربی ازبکستانی به ایران می‌آید و پس از آشنایی با شرایط ملی‌پوشان و جودوی ایران و بررسی عملکرد مردان المپیکی در مورد مراحل بعدی تصمیم‌گیری می‌شود.

رودکی در ادامه عنوان کرد: مربی ازبکی قرار است بیاید با ما صحبت کند و او به یک کمک مربی بیشتر در تیم ملی نیاز ندارد. به هر حال جودو اگر 4 ملی‌پوش داشته باشد نیاز به مربیان زیادی ندارد. اگر به توافق برسیم و او شرایط را قبول کند تا المپیک هدایت ملی‌پوشان را بر عهده خواهد داشت.

مدیر تیم‌های ملی جودو گفت: ملک‌ محمدی با سعید ملایی کار می‌کند. خسروی‌نژاد هم با محجوب کار می‌کرد و حالا پس از ورود خجسته به جمع المپیکی‌ها ما نمی‌توانستیم یک مربی دیگر برای او بیاوریم. یعنی شرایط به صورتی می‌شد که سه ورزشکار با سه مربی و این از لحاظ علمی و ورزشی زیاد مناسب نبود.

وی در پایان اظهار داشت: قرار است مربی ازبکی چند روزی در کنار تیم ملی باشد و عملکرد ملی‌پوشان را رصد کنیم. ان‌شاءالله بعد از آن اگر نظر هر دو طرف مثبت بود در مورد این موضوع تعیین تکلیف خواهیم کرد.

به نقل از خبرگزاری فارس

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو از ابتدای دوران جدید ریاستش در فدراسیون تا به امروز، تغییراتی اساسی در مسئولیت ها ایجاد کرده است که این تغییرات، عملا با سکوت اهالی این رشته رزمی روبرو شده است. گویی اهالی جودو در حال مطالعه فصل جدید تغییرات کتاب جودو و نتیجه گیری پایانی این فصل هستند!
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
رویداد UFC 214 صحنه سه مبارزه مهم قهرمانی این سازمان است که تیتر اصلی آن نبرد بین کورمایر و جونز خواهد بود.