www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12588 ۰۹:۳۲ ۱۳۹۷/۰۵/۲۷

رقبای ووشوکاران ایران معرفی شدند

آئین قرعه کشی رقابتهای ووشو در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی برگزار و طی آن نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رقابتهای ووشو در این دوره از مسابقات با حضور ۲۱۱ ووشوکار از ۲۸ کشور در دو بخش تالو(اجرای فرم) و ساندا(مبارزه) از فردا یکشنبه ۲۸ مردادماه آغاز پنج روز به طول خواهد انجامید.

بر همین اساس در ساندای بانوان و در وزن ۵۲ کیلوگرم «الهه منصوریان» در نخستین دیدار به مصاف «دوی ساناتوی» از هند می رود و سپس با برنده پیکار ویتنام و نپال روبرو خواهد شد. در وزن ۶۰ کیلوگرم «شهربانو منصوریان» ابتدا استراحت دارد و سپس با برنده ویتنام و چین تایپه روبرو خواهد شد.

همچنین در ساندای مردان و در وزن ۵۶ کیلوگرم «رضا سبحانی» در نخستین گام با «یوسف ویداینتو» قهرمان جهان از اندونزی روبرو می شود و در صورت پیروزی در ادامه با برنده کره جنوبی و پاکستان، مصاف خواهد داد.

«عرفان آهنگریان» در وزن ۶۰ کیلوگرم ابتدا با «سونارون» از تایلند مبارزه می کند و در صورت برتری در ادامه با «هلال محمد» یمنی رقابت می  کند. «فرود ظفری» نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم در اولین گام با «یودی چایادی»  نماینده میزبان روبرو می شود و در صورت پیروزی در مرحله دوم با «هوانگ وان کائو» از ویتنام روبرو خواهد شد.

محسن محمد سیفی در وزن ۷۰ کیلوگرم «محسن محمدسیفی» کار خود را با «امیر اسماعیل اوف» از قزاقستان آغاز می کند و در دوم با «کوت سومبات» از لائوس رقابت خواهد کرد.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!