www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12588 ۰۹:۳۲ ۱۳۹۷/۰۵/۲۷

رقبای ووشوکاران ایران معرفی شدند

آئین قرعه کشی رقابتهای ووشو در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی برگزار و طی آن نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رقابتهای ووشو در این دوره از مسابقات با حضور ۲۱۱ ووشوکار از ۲۸ کشور در دو بخش تالو(اجرای فرم) و ساندا(مبارزه) از فردا یکشنبه ۲۸ مردادماه آغاز پنج روز به طول خواهد انجامید.

بر همین اساس در ساندای بانوان و در وزن ۵۲ کیلوگرم «الهه منصوریان» در نخستین دیدار به مصاف «دوی ساناتوی» از هند می رود و سپس با برنده پیکار ویتنام و نپال روبرو خواهد شد. در وزن ۶۰ کیلوگرم «شهربانو منصوریان» ابتدا استراحت دارد و سپس با برنده ویتنام و چین تایپه روبرو خواهد شد.

همچنین در ساندای مردان و در وزن ۵۶ کیلوگرم «رضا سبحانی» در نخستین گام با «یوسف ویداینتو» قهرمان جهان از اندونزی روبرو می شود و در صورت پیروزی در ادامه با برنده کره جنوبی و پاکستان، مصاف خواهد داد.

«عرفان آهنگریان» در وزن ۶۰ کیلوگرم ابتدا با «سونارون» از تایلند مبارزه می کند و در صورت برتری در ادامه با «هلال محمد» یمنی رقابت می  کند. «فرود ظفری» نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم در اولین گام با «یودی چایادی»  نماینده میزبان روبرو می شود و در صورت پیروزی در مرحله دوم با «هوانگ وان کائو» از ویتنام روبرو خواهد شد.

محسن محمد سیفی در وزن ۷۰ کیلوگرم «محسن محمدسیفی» کار خود را با «امیر اسماعیل اوف» از قزاقستان آغاز می کند و در دوم با «کوت سومبات» از لائوس رقابت خواهد کرد.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴