www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 5184 ۱۱:۲۰ ۱۳۹۵/۰۲/۰۵

رقابت های انتخابی تیم جودو جوانان ایران برگزار می شود

رقابتهای انتخابی تیم ملی جودو جوانان برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا نهم اردیبهشت ماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای جودو قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا شهریورماه سال جاری در هند برگزار خواهد شد و تیم ملی کشورمان به منظور حضور در این رقابتها با برگزاری […]

رقابتهای انتخابی تیم ملی جودو جوانان برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا نهم اردیبهشت ماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، رقابتهای جودو قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا شهریورماه سال جاری در هند برگزار خواهد شد و تیم ملی کشورمان به منظور حضور در این رقابتها با برگزاری مسابقات انتخابی برنامه آماده سازی خود را آغاز می کند.

رقابتهای انتخابی تیم ملی نوجوانان جمعه گذشته در سالن شهید افراسیابی برگزار شد و مسابقات انتخابی جوانان نیز پنجشنبه هفته جاری (نهم اردیبهشت ماه) با حضور ۷۰ جودوکار مدعی پوشیدن پیراهن تیم ملی برگزار خواهد شد.

در پایان این مسابقات در هر وزن سه جودوکار به اردوی تیم ملی راه پیدا کرده و تمرینات خود را زیر نظر محمدمنصوری و احمد کاظمی به عنوان سرمربی و مربی تیم ملی آغاز خواهند کرد.

تیم ملی جودو جوانان ایران در دوره قبلی رقابتهای قهرمانی آسیا موفق به کسب یک مدال طلا و چهار برنز در مسابقات ۲۰۱۵ بانکوک شده بود.

به نقل از خبرگزاری مهرTel-razmavar1

آخرین اخبار

رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.