www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 3401 ۱۹:۲۸ ۱۳۹۴/۰۵/۲۶

رزم آور برگزار می کند؛ مسابقه بهترین عکس رزمی مخاطبان از دید مخاطبان!

  ماهنامه “رزم آور” قصد دارد از طریق صفحه رسمی خود در اینستاگرام، مسابقه ای با عنوان “بهترین عکس رزمی از دید مخاطبان” را برگزار کند. دوستانی كه مایلند در این مسابقه شرکت کنند می توانند عکسهای خود را (طبق شرایطی که در ادامه توضیح داده شده است ) به آدرس پست الکترونیک مجله و […]

 

ماهنامه “رزم آور” قصد دارد از طریق صفحه رسمی خود در اینستاگرام، مسابقه ای با عنوان “بهترین عکس رزمی از دید مخاطبان” را برگزار کند. دوستانی كه مایلند در این مسابقه شرکت کنند می توانند عکسهای خود را (طبق شرایطی که در ادامه توضیح داده شده است ) به آدرس پست الکترونیک مجله و یا به دایرکت صفحه رزم آور در اینستاگرام ارسال کنند. عکسهای منتخب در صفحه رزم آور به اشتراک گذاشته خواهند شد و عکسهایی که بیشترین امتیاز(لایک) را از طرف مخاطبان دریافت کنند به عنوان عکس برتر انتخاب خواهند شد. در انتها از طرف ماهنامه رزم آور به سه عکس برتر یک سال اشتراک ماهنامه و یک عدد تی شرت با لوگوی رزم آور اهدا خواهد شد.

شرایط و نحوه ارسال عکس: 1. مشخصات كامل خودتان (اسم و فامیل، شهر یا استان، رشته رزمی) و درصورتی كه عكس دسته جمعی است مشخصات كامل اشخاص حاضر در عكس و نام باشگاه را به همراه تصاویر ارسال كنید. 2. شما با ارسال عكس در واقع به عنوان صاحب عكس اجازه انتشار آن در نشریه و فضای مجازی را در اختیار رزم آور قرار می دهید. پس اگر عكس دسته جمعی است، اطمینان حاصل كنید كه كلیه افراد حاضر در عكس هم با انتشار و به اشتراک گذاشتن تصویرشان مشكلی ندارند. 3.تصاویر باید حتما دارای موضوع مرتبط با ورزشهای رزمی باشند، بدیهی است عکس های خانوادگی، یادگاری و… که هیچ ارتباطی با ورزشهای رزمی ندارند مورد قبول قرار نخواهند گرفت. 4.عكس های خود را می توانید از طریق پست الكترونیك به آدرس ایمیل مجله ارسال کنید:

info@razmnews.ir

instagram-icon_small

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴