www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10098 ۱۹:۳۵ ۱۳۹۶/۰۵/۰۷

راهیابی زرین فر و مینایی به فینال موآی تای WORLD GAMES

علی زرین فر و مسعود مینایی با پیروزی بر حریفان خود در نیمه نهایی به فینال وزن خود راه یافتند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مرحله نیمه نهایی مسابقات موآی تای بازی های جهانی لهستان امروز برگزار شد و در وزن ۶۳/۵ کیلوگرم علی زرین فر موفق شد پس از سه راند مبارزه با امتیاز ۳۰-۲۷ بر “اسکار سیگرت” از کشور میزبان پیروز شود و به فینال صعود کند،حریف زرین فر در مبارزه پایانی “ایگور لیوبچنکو” از اوکراین خواهد بود.
اما در نیمه نهایی وزن ۷۱ کیلوگرم هم مسعود مینایی در یک مبارزه زیبا توانست با امتیاز ۳۰-۲۷ بر “پاول دزیالندزیک” بلاروسی پیروز شود و به فینال وزن خود راه یابد.نکته جالب درباره فینال این وزن اینکه حریف مینایی در مبارزه فردا “سوپاچای مونسانگ” تایلندی است که در جهان مشهور به “سوپربن بانچامک” است. فایتر پر آوازه تایلندی که بدون شک جزو ۵ فایتر برتر سبک وزن در جهان می باشد و قطعا نبرد بین مینایی و او جذابترین مبارزه این مسابقات خواهد بود.

آخرین اخبار

رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.