www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11966 ۱۳:۰۰ ۱۳۹۷/۰۱/۰۷

رابین یا کِوین؟ قهرمانی بلامنزاع گلوری از آن چه کسی خواهد شد؟

فان روسمالن: “شانس غلبه کوین بر من یک صدم درصد است”.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رویداد GLORY 52 بامداد یکشنبه ۱۲ فروردین ۹۷ (شنبه شب ۳۱ مارس ۲۰۱۸) و در سال Pacific Room لُس آنجلس برگزار خواهد شد.

در مهمترین مبارزه شب یعنی مبارزه عنوان قهرمانی دسته پر وزن گلوری رابین فان روسمالِن قهرمان این دسته برای دفاع از کمربند خود به مصاف کِوین وَنوسترند قهرمان موقت این دسته می رود.
رابین درباره ونوسترند و اینکه چقدر احتمال پیروزی حریف امریکایی در شب مبارزه وجود دارد گفت: “او کمربند نقره ای را دارد و من برای حفظ کمربند طلایی ام تلاش خواهم کرد.من شانس او برای غلبه بر من را یک صدم درصد می دانم چرا که او تا کنون با فایتری همانند من مبارزه نکرده،او اصلاً با فایترهای رده بالا مبارزه نداشته و من به اندازه مبارزات حرفه ای او در گلوری مبارزه کرده ام.او فقط برای یک راند خطرناک است نمی خواهم پیش داوری کنم اما فکر نمی کنم کار به سه راند طول بکشد.درباره کمربند او اگر نظر من را بخواهید باید بگویم که من آن زمان دچار مصدومیتی شده بودم و نمی توانستم مبارزه کنم و آنها بی دلیل آن کمربند نقره ای قهرمانی موقت را ساختند و به او دادند.او احتمالاً به خاطر داشتن آن کمربند خوشحال است چون می داند که کمربند طلایی را به دست نخواهد آورد.من هم اگر جای او بودم و می دانستم تنها چیزی که ممکن است به دست بیاورم نقره است خوشحال می شدم!”
از دیگر نکات مهم این رویداد می توان به عدم برگزاری تورنمنت در این مسابقات اشاره کرد.همانطور که می دانید طبق سنت گلوری برگزاری یک تورنمنت چهار نفره همواره جزو برنامه های ثابت مسابقات بود ولی گویا در GLORY 52 از برگزاری تورنمنت خبری نخواهد بود.
یک مبارزه از دسته سبک وزن بین مارات گریگوریان و استویان کاپریولِنسکی برای این مسابقات در نظر گرفته شده بود که به دلیل آسیب دیدگی گردن مارات،نام فایتر ارمنی خط خورد و جاش جونسی کانادایی جایگزین او برای مبارزه با فایتر بلغار شد.
جدال جیسون ویلنیس و یُسری بلگاری از دسته میان وزن نیز از فایت کارت این مسابقات به فایت کارت GLORY 53 لیل منتقل شد.
به هر روی برنامه کامل رویداد GLORY 52 بدین ترتیب خواهد بود.

مبارزات بخش سوپر فایت:

پر وزن: زکریا زوگاری (هلند) با بایلی ساگدِن (انگلستان)
میان وزن: پُل باناسیاک (ایالات متحده امریکا) با تروی جونز (ایالات متحده امریکا)
وزن توافقی بانوان: اَنیسا مکسن (فرانسه) با اشلی نیکولز (ایالات متحد امریکا)
نیمه سنگین وزن: پاوِل زوراولِف (اوکراین) با مایرون دنیس (ایالات متحده امریکا)

مبارزات اصلی:

سبک وزن: جاش جونسی (کانادا) با استویان کاپریولنسکی (بلغارستان)
میان وزن: مایک لمایر (ایالات متحده امریکا) با کریس کاموزی (ایالات متحده امریکا)
میان وزن: سایمون مارکوس (کانادا) با زاک وِلز (ایالات متحده امریکا)
مبارزه عنوان قهرمانی بلامنازع پر وزن: رابین فان روسمالن (هلند) با کوین ونوسترند (ایالات متحده امریکا)

آخرین اخبار

طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.