www.khabarrazmavar.ir

رقابت‌های جودو جایزه بزرگ باکو

شناسه خبر : 9182 ۱۴:۵۹ ۱۳۹۵/۱۲/۲۲

دو نماینده باقیمانده هم حذف شدند/ پایان کار کاروان ایران با یک نقره

دو جودوکار وزن ۹۰- کیلوگرم امروز در مسابقات جودوی جایزه بزرگ باکو روی تاتامی رفتند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این دوره از مسابقات روز جمعه با حضور ۱۸۳ جودوکار از ۳۱ کشور به میزبانی آذربایجان در باکو آغاز شد و عصر امروز با شناخت نفرات برتر به پایان می رسد.

در ادامه مسابقات جودو گرند اسلم باکو، امروز یکشنبه جودوکاران سه وزن ۹۰- ، ۱۰۰- و ۱۰۰+ کیلوگرم به روی تاتامی رفتند که تیم کشورمان فقط در وزن ۹۰- کیلوگرم دو نماینده داشت.

حامد رشیدی دور نخست ادریسف از قرقیزستان را پیش شکست داد و در ادامه به نماینده اوکراین باخت و حذف شد. وحید نوری دیگر نماینده کشورمان در این وزن دور نخست تونی میلتیچ از بوسنی را شکست داد و سپس در پیکار با مدلی محمداف از آذربایجان با ضربه فنی شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

تیم اعزامی کشورمان با ۸ جودوکار در این رقابت‌ها شرکت کرده بود. سعید ملایی در وزن ۸۱- کیلوگرم به یک مدال نقره دست پیدا کرد. محمودی، فتحی‌پور، بریمانلو، خجسته و بریمانلو، رشیدی و نوری هم از دور مسابقات حذف شدند.

آخرین اخبار

مسئولان کاراته سبک های آزاد باید با یکدیگر متحد باشند
مسئولان کاراته سبک های آزاد باید با یکدیگر متحد باشند
بازیکن تیم ملی کاراته سبک های آزاد گفت: هدفمان در مسابقات صربستان این بود که طلسم نرفتن تیم ملی کاراته سبک های آزاد به کشورهای مختلف شکسته شود و همه باور کنند که فدراسیون به کاراته آزاد هم توجه می کند و از این بابت هم خوشحالم. عدم اتحاد مسئولین هر سبک در کاراته آزاد باعث می شود که فدراسیون نیز نتواند برای پیشرفت کاراته آزاد اقدامی موثر انجام دهد.