www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 1794 ۰۱:۴۷ ۱۳۹۴/۰۱/۱۱

دو مربی ووشو ایران به کلاس های پیشرفته مربیگری چین می روند

فدراسیون ووشو دو مربی تالو کشورمان را برای حضور در یک دوره کلاس پیشرفته مربیگری به چین اعزام کرد. به گزارش “رزم نیوز” ، این دوره پیشرفته مربیگری که از روز سه شنبه به میزبانی شهر گوانگژو چین آغاز شده است به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. حضور در این کلاس از آن جهت […]

فدراسیون ووشو دو مربی تالو کشورمان را برای حضور در یک دوره کلاس پیشرفته مربیگری به چین اعزام کرد.

به گزارش “رزم نیوز” ، این دوره پیشرفته مربیگری که از روز سه شنبه به میزبانی شهر گوانگژو چین آغاز شده است به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. حضور در این کلاس از آن جهت برای ووشو ایران اهمیت دارد که چهار فرم جدید را برای آموزش به تالوکاران کشورمان فرا خواهند گرفت .

چهار فرم جدید تالو که قرار است در مسابقات جهانی اندونزی به اجرا درآید در ایندوره مربیگری آموزش داده می شود که توحید اسدیان و علیرضا بهرمن به عنوان نمایندگان ایران و از سوی فدراسیون ووشو کشورمان در دوره فوق حاضر شده اند.

حضو نمایندگان ایران در دوره مربیگری بین المللی چین، نخستین فعالیت فدراسیون ووشو در سال 94 محسوب می شود.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!