www.khabarrazmavar.ir

پنجمین دوره بازی های آسیایی ساحلی - ویتنام

شناسه خبر : 7566 ۱۶:۰۱ ۱۳۹۵/۰۷/۰۵

دو طلا برای موی تای ایران

سلیمانی و مینایی نمایندگان موی تای تیم ملی ایران در چارچوب پنجمین دوره بازی‌های آسیایی ساحلی ویتنام به مدال طلا دست یافتند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سید کاوه سلیمانی در رشته موی تای پس از پشت سر گذاشتن حریف ازبکی و شکست نماینده چین به دیدار فینال راه یافت و در این مرحله نیز با ناک اوت کردن نماینده قزاقستان مقتدرانه بر سکوی نخست ایستاد و دومین طلای کاروان ایران را بدست آورد.
photo_2016-09-26_16-26-09
در ادامه این مسابقات مسعود مینایی نماینده وزن منهای 71 کیلوگرم کشورمان پس از پشت سر گذاشتن حریف کره جنوبی و شکست نماینده چین به دیدار فینال راه یافت و در این مرحله نیز با ناک اوت کردن نماینده ویتنام کشور میزبان مقتدرانه بر سکوی نخست ایستاد و سومین طلای کاروان ایران را بدست آورد.

لازم به توضیح است کاروان ایران با 33 ورزشکار در 9 رشته ورزشی در پنجمین دوره بازی‌های ساحلی آسیا حضور دارد و تا کنون موفق به کسب 2 مدال طلا ، یک نقره و 3 برنز شده است.

photo_2016-09-26_16-26-18

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴