www.khabarrazmavar.ir

کاراته قهرمانی آسیا - قزاقستان؛

شناسه خبر : 9979 ۱۹:۰۸ ۱۳۹۶/۰۴/۲۵

دو طلای کومیته تیمی حسن ختام درخشش کاراته ایران

مردان و زنان کاراته ایران با کسب مدال طلای کومیته تیمی رقابتهای قهرمانی آسیا حسن ختام خوبی برای کاراته ایران در این دوره از رقابتها رقم زند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه این رقابتها که در سالن «دولت» شهر آستانه در قزاقستان جریان تیم کومیته بانوان ایران در دیدار نهایی برابر چین تایپه به پیروزی دو بر صفر دست یافت و قهرمان آسیا شد. حمیده عباسعلی و فاطمه چالاکی کاراته کاهای پیروز ایران در این دیدار بودند.

تیم کاراته بانوان بعد از دو پیروزی برابر مالزی و ویتنام در مرحله نیمه نهایی دست به کار بزرگی زد و با پیروزیهای علیپور و عباسعلی دو بر یک ژاپن را شکست و به فینال راه یافت.

تیم مردان هم که با سه پیروزی متوالی برابر هند، تاجیکستان و قزاقستان به فینال راه یافته بود، برای کسب مدال طلا به مصاف عربستان رفت و با پیروزی سه بر صفر یک طلای دیگر را برای کشورمان کسب کرد. سجاد گنج زاده، بهمن عسگری وذبیح الله پورشیب رقبای خود در این مبارزه شکست دادند.

تیم ملی کاراته ایران در رقابتهای رده سنی بزرگسالان با کسب چهار مدال طلا توسط کومیته تیمی زنان و مردان،  بهمن عسگری و امیرمهدیزاده، چهار مدال نقره توسط سجاد گنج زاده، مجید حسن نیا، کاتای تیمی مردان(شهرجردی، زند و دلیخون) و کاتای تیمی زنان(رحمانی، نصیری و یزدانی) و دو برنز توسط مهدی خدابخش و مبینا کاویانی به کار خود در این رقابتها پایان داد.

این رقابتها در سالن دولت شهر آستانه در قزاقستان پیگیری می شود.

آخرین اخبار

۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
داشتن یک برنامه ورزشی منظم یکی از بهترین روش‌ها برای برقراری سلامتی است. با ورزش کردن منظم می‌توان پرانرژی‌تر بود و توانایی انجام فعالیت‌های روزانه را افزایش داد.
ووشو در مسیر ورود به المپیک
ووشو در مسیر ورود به المپیک
فدراسیون جهانی ووشو به منظور افزایش شانس حضور در بازی های المپیک و همچنین فراگیری بیشتر این رشته، ۱۱ آگوست را به عنوان روز جهانی ووشو -کونگ فو معرفی کرد.