www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13544 ۱۳:۰۱ ۱۳۹۷/۱۰/۱۷

دو جودوکار به فرانسه اعزام می‌شوند

در حالی که سرپرست فدراسیون جودو روز گذشته از لغو اعزام جودوکاران به اردوی مشترک ازبکستان خبر داده بود، نام دو ملی‎پوش کشورمان در رقابتهای پاریس ثبت شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، اولین مسابقات جودو گرنداسلم سال ۲۰۱۹ طی روزهای ۲۰ و ۲۱ بهمن ماه به میزبانی فرانسه و در پاریس برگزار خواهد شد. برای حضور در این رقابتها تا کنون ۲۱۹ جودوکار از ۳۶ کشور ثبت نام  کرده اند که نام دو جودوکار کشورمان در لین لیست دیده می شود.

بر اساس لیست اولیه ای که بر روی سایت این رقابتها منتشر شده، سعید ملایی و محمد محمدی بریمانلو از کشورمان در این رقابتها شرکت می کنند.

تیم ملی جودو ایران قرار بود با هشت جودوکار در یک اردوی مشترک به میزبانی ازبکستان شرکت کند اما محمدرضا عمادی سرپرست فدراسیون در گفتگو با پایگاه خبری رزم آور از لغو این اعزام خبر داد.

عمادی تجهیز سالن آزادی را با هزینه اعزام به ازبکستان را دلیل این اعزام عنوان کرده است.

آخرین اخبار

بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
روزی که نزدیک به سه دهه استیلای آدم های همیشگی و تفکرات نخ نما شده آنها در مرکز فرماندهی بوکس ایران پایان یافت و یک مدیر جوان سکان ریاست یکی از پرحاشیه ترین و البته مظلوم ترین فدراسیون ها را برعهده گرفت، بارقه های امید در دل اهالی بوکس مملکت زنده شد و برای اولین بار پس از سه دهه، شاهد جوانگرایی و پوست اندازی در بدنه بوکس کشور بودیم.
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
دارنده مدال برنز مسابقات موی تای ایندورگیمز ترکمنستان ۲۰۱۷ گفت: به دلیل قضاوت ضعیف داوران در رقابت های کشوری اخیر، زحمات چندین ماهه ام بر باد رفت و از رسیدن به تیم ملی بازماندم.