www.khabarrazmavar.ir

به علت عملکرد ضعیف در قهرمانی آسیا؛

شناسه خبر : 9475 ۱۰:۳۷ ۱۳۹۶/۰۲/۱۸

دو بوکسور از تیم ملی اعزامی به بازیهای کشورهای اسلامی خط خوردند

مسئولان فدراسیون بوکس ترکیب تیم ملی بوکس اعزامی به بازی‌های کشورهای اسلامی را تغییر دادند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تیم ملی بوکس ایران از ۲۳ اردیبهشت با چهار بوکسور در بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی شرکت خواهد کرد. پیش از این قرار بود امید احمدی صفا در ۴۹ کیلوگرم، شاهین موسوی در ۷۵ کیلوگرم، سالار غلامی در ۹۱ کیلوگرم و رضا مرادخانی در ۹۱+ کیلوگرم ترکیب تیم بوکس ایران در این رقابتها باشند که پس از نتیجه ضعیف دو نماینده اعزامی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا، از ترکیب تیم خط خوردند و دو بوکسور دیگر جایگزین شدند.

بر این اساس امید احمدی صفا و سالار غلامی به باکو اعزام نخواهند شد و سجاد کاظم زاده در وزن ۶۹ کیلوگرم که تنها مدال آور ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا بود به همراه محمد عزیزی در وزن ۹۱ کیلوگرم جایگزین دو بوکسور خط خورده از تیم ملی هستند. علیرضا استکی و اصغر اشرفی به عنوان کادر فنی این تیم را همراهی میکنند.

بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی از ۲۳ اردیبهشت ماه در باکو آذربایجان برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
بوکس و پدیده ای جدید به نام منتقدان نوظهور!
روزی که نزدیک به سه دهه استیلای آدم های همیشگی و تفکرات نخ نما شده آنها در مرکز فرماندهی بوکس ایران پایان یافت و یک مدیر جوان سکان ریاست یکی از پرحاشیه ترین و البته مظلوم ترین فدراسیون ها را برعهده گرفت، بارقه های امید در دل اهالی بوکس مملکت زنده شد و برای اولین بار پس از سه دهه، شاهد جوانگرایی و پوست اندازی در بدنه بوکس کشور بودیم.
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
کمره ای: خیلی راحت زحمات چنین ماهه ام را بر باد دادند/ رئیس کمیته داوران در داوری ها اعمال نفوذ می کرد!
دارنده مدال برنز مسابقات موی تای ایندورگیمز ترکمنستان ۲۰۱۷ گفت: به دلیل قضاوت ضعیف داوران در رقابت های کشوری اخیر، زحمات چندین ماهه ام بر باد رفت و از رسیدن به تیم ملی بازماندم.