www.khabarrazmavar.ir

به علت عملکرد ضعیف در قهرمانی آسیا؛

شناسه خبر : 9475 ۱۰:۳۷ ۱۳۹۶/۰۲/۱۸

دو بوکسور از تیم ملی اعزامی به بازیهای کشورهای اسلامی خط خوردند

مسئولان فدراسیون بوکس ترکیب تیم ملی بوکس اعزامی به بازی‌های کشورهای اسلامی را تغییر دادند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تیم ملی بوکس ایران از ۲۳ اردیبهشت با چهار بوکسور در بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی شرکت خواهد کرد. پیش از این قرار بود امید احمدی صفا در ۴۹ کیلوگرم، شاهین موسوی در ۷۵ کیلوگرم، سالار غلامی در ۹۱ کیلوگرم و رضا مرادخانی در ۹۱+ کیلوگرم ترکیب تیم بوکس ایران در این رقابتها باشند که پس از نتیجه ضعیف دو نماینده اعزامی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا، از ترکیب تیم خط خوردند و دو بوکسور دیگر جایگزین شدند.

بر این اساس امید احمدی صفا و سالار غلامی به باکو اعزام نخواهند شد و سجاد کاظم زاده در وزن ۶۹ کیلوگرم که تنها مدال آور ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا بود به همراه محمد عزیزی در وزن ۹۱ کیلوگرم جایگزین دو بوکسور خط خورده از تیم ملی هستند. علیرضا استکی و اصغر اشرفی به عنوان کادر فنی این تیم را همراهی میکنند.

بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی از ۲۳ اردیبهشت ماه در باکو آذربایجان برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
۷ اشتباه مهم ورزشی کدامند؟
داشتن یک برنامه ورزشی منظم یکی از بهترین روش‌ها برای برقراری سلامتی است. با ورزش کردن منظم می‌توان پرانرژی‌تر بود و توانایی انجام فعالیت‌های روزانه را افزایش داد.
ووشو در مسیر ورود به المپیک
ووشو در مسیر ورود به المپیک
فدراسیون جهانی ووشو به منظور افزایش شانس حضور در بازی های المپیک و همچنین فراگیری بیشتر این رشته، ۱۱ آگوست را به عنوان روز جهانی ووشو -کونگ فو معرفی کرد.