www.khabarrazmavar.ir

به علت عملکرد ضعیف در قهرمانی آسیا؛

شناسه خبر : 9475 ۱۰:۳۷ ۱۳۹۶/۰۲/۱۸

دو بوکسور از تیم ملی اعزامی به بازیهای کشورهای اسلامی خط خوردند

مسئولان فدراسیون بوکس ترکیب تیم ملی بوکس اعزامی به بازی‌های کشورهای اسلامی را تغییر دادند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تیم ملی بوکس ایران از ۲۳ اردیبهشت با چهار بوکسور در بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی شرکت خواهد کرد. پیش از این قرار بود امید احمدی صفا در ۴۹ کیلوگرم، شاهین موسوی در ۷۵ کیلوگرم، سالار غلامی در ۹۱ کیلوگرم و رضا مرادخانی در ۹۱+ کیلوگرم ترکیب تیم بوکس ایران در این رقابتها باشند که پس از نتیجه ضعیف دو نماینده اعزامی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا، از ترکیب تیم خط خوردند و دو بوکسور دیگر جایگزین شدند.

بر این اساس امید احمدی صفا و سالار غلامی به باکو اعزام نخواهند شد و سجاد کاظم زاده در وزن ۶۹ کیلوگرم که تنها مدال آور ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا بود به همراه محمد عزیزی در وزن ۹۱ کیلوگرم جایگزین دو بوکسور خط خورده از تیم ملی هستند. علیرضا استکی و اصغر اشرفی به عنوان کادر فنی این تیم را همراهی میکنند.

بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی از ۲۳ اردیبهشت ماه در باکو آذربایجان برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.