www.khabarrazmavar.ir

به علت عملکرد ضعیف در قهرمانی آسیا؛

شناسه خبر : 9475 ۱۰:۳۷ ۱۳۹۶/۰۲/۱۸

دو بوکسور از تیم ملی اعزامی به بازیهای کشورهای اسلامی خط خوردند

مسئولان فدراسیون بوکس ترکیب تیم ملی بوکس اعزامی به بازی‌های کشورهای اسلامی را تغییر دادند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تیم ملی بوکس ایران از ۲۳ اردیبهشت با چهار بوکسور در بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی شرکت خواهد کرد. پیش از این قرار بود امید احمدی صفا در ۴۹ کیلوگرم، شاهین موسوی در ۷۵ کیلوگرم، سالار غلامی در ۹۱ کیلوگرم و رضا مرادخانی در ۹۱+ کیلوگرم ترکیب تیم بوکس ایران در این رقابتها باشند که پس از نتیجه ضعیف دو نماینده اعزامی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا، از ترکیب تیم خط خوردند و دو بوکسور دیگر جایگزین شدند.

بر این اساس امید احمدی صفا و سالار غلامی به باکو اعزام نخواهند شد و سجاد کاظم زاده در وزن ۶۹ کیلوگرم که تنها مدال آور ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا بود به همراه محمد عزیزی در وزن ۹۱ کیلوگرم جایگزین دو بوکسور خط خورده از تیم ملی هستند. علیرضا استکی و اصغر اشرفی به عنوان کادر فنی این تیم را همراهی میکنند.

بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی از ۲۳ اردیبهشت ماه در باکو آذربایجان برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار

از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو از ابتدای دوران جدید ریاستش در فدراسیون تا به امروز، تغییراتی اساسی در مسئولیت ها ایجاد کرده است که این تغییرات، عملا با سکوت اهالی این رشته رزمی روبرو شده است. گویی اهالی جودو در حال مطالعه فصل جدید تغییرات کتاب جودو و نتیجه گیری پایانی این فصل هستند!
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
رویداد UFC 214 صحنه سه مبارزه مهم قهرمانی این سازمان است که تیتر اصلی آن نبرد بین کورمایر و جونز خواهد بود.