www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12547 ۰۹:۱۷ ۱۳۹۷/۰۵/۱۵

دومین بدشانسی بزرگ برای علیزاده/ کیمیا به جاکارتا اعزام می‌شود

دختر آسیب دیده و بدشانس تکواندو ایران تیم ملی تکواندو را در سفر به جاکارتا و بازیهای آسیایی همراهی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، کیمیا علیزاده دختر بدشانس تکواندو ایران برای دومین دوره متوالی مبارزه روی «شی هاپ چانگ» رویدادهای مهم را از دست می دهد. بار اول به دلیل نرسیدن به سن قانونی اجازه مبارزه در بازیهای ۲۰۱۴ اینچئون را دریافت نکرد و این بار نیز در آستانه سفر آسیب دید.

دختری که در دو سال گذشته آسیب های متعددی را تجربه کرده و در واقع یک پایش بیمارستان بود و پای دیگرش سالن تمرین و مسابقات بود، این بار هم چون بازیهای ۲۰۱۴ اینچئون تیم ملی را همراهی می کند ولی باید از روی سکوها شاهد مبارزات هم تیم های خود باشد.

در چنین شرایطی ملیکا میرحسینی از سوی کادر فنی به عنوان جایگزین کیمیا به ستاد بازیها معرفی شده است. دختری مستعد که سابقه مبارزه در رقابتهای قهرمانی جهان، قهرمانی آسیا را دارد و در بازیهای کشورهای اسلامی مبارزه کرده و مدالهای متعدد و با ارزشی را در کارنامه دارد.

ملیکا دو هفته قبل در رقابتهای بین المللی کره جنوبی به نشان طلا دست پیدا کرد و شرایط بسیار خوبی دارد تا در این برهه جایگزین کیمیای مصدوم شود. در کنار وی ناهید کیانی، الهه شیدایی، پریسا جوادی  و زهرا پوراسماعیل ترکیب تیم ملی بانوان در بازی های آسیایی را تشکیل می دهند.

 هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ در بخش تکواندو (پومسه و کیوروگی) از ۲۸ مردادماه به مدت ۵ روز در اندونزی برگزار می‌شود.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!