www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11457 ۱۹:۲۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

دوئل با چاشنی انتقام

بدر هاری و حِصدی جِرجِس برای مبارزه ای انتقامی آماده می شوند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، بدر هاری کیک بوکسر جنجالی مراکشی پس از گذشت بیش از یکسال دوری از دنیای رینگ سرانجام در رویداد GLORY 51 روتردام به میادین باز ی گردد.

حریف او در این مسابقات “حِصدی جِرجِس” مصری خواهد بود.شاید نام برای برخی آشنا نباشد اما طرفداران دوآتشه کیک بوکسینگ او را می شناسند و حساسیت مبارزه اش در برابر پسر بد را به خوبی درک می کنند.سال ۲۰۱۰ و در مسابقات IT’S SHOWTIME آمستردام بدر هاری و حصدی جرجس که در آن روزها در اوج آمادگی خود به سر می بردند برای کسب کمربند قهرمانی سنگین وزن به مصاف یکدیگر رفتند. در راند نخست مبارزه ای بسیار حساس و نفس گیری را شاهد بودیم، راندی پر از هیجان و ضربات پیاپی از جانب هر دو فایتر اما در راند دوم در یک صحنه که جرجس تعادلش را از دست داده بود و به کف رینگ افتاده بود بدر هاری با یک ضربه خطا به صورت جرجس ضربه زد و تقریباً همان اشتباهی را که در فینال K-1 WORLD GP 2008 در برابر رمی بونجاسکی انجام داده بود را تکرار کرد و با دیسکالیفه شکست خورد و قهرمانی را به همین آسانی از دست داد.
اکنون حدود هفت سال از آن ماجرا می گذرد و دو فایتر قرار است ۱۲ اسفند ۹۶ (٣ مارس ۲۰۱۸) بار دیگر در برابر یکدیگر قرار بگیرند و مصاف جانانه ای داشته باشند.بدون شک هر دوی آنها از انگیزه بالایی برای اتمام کار نیمه تمام خود برخوردارند خصوصاً بدر که همچون آتش زیر خاکستر سال ها دنبال چنین فرصتی می گشت.

آخرین اخبار

امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
قسمت ۵۸ مجله تصویری رزم آور ؛ آخرین گفتگوی امیر علی اکبری که ۴ فروردین ۹۷ در اولین تجربه حضورش در قفس ACB به مصاف حریفی از استونی به نام دنیس اسمولدارف خواهد رفت. امیر تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشته وچند هفته ای هم در سوئد بود و همراه رضا مددی و تیم آل استار در کنار فایترهای مطرحی چون: الکساندر گوستافسون و جیمی مانوا به تمرین پرداخته وخود را برای مبارزه آماده می کند.
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
قسمت ۵۷ مجله تصویری رزم آور ؛ گفتگو با امیر مهدی زاده نابغه جهانی کاراته از شروع کاراته تا ازدواج و قهرمانی جهان و پشت پرده های رزمی