www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 8542 ۱۷:۴۰ ۱۳۹۵/۰۹/۲۸

دفاع اسمیت از عنوان قهرمانی WBC

جو اسمیت با پیروزی بر برنارد هاپکینز از عنوان قهرمانی دسته نیمه سنگین وزن خود در WBC دفاع کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، جو اسمیت جونیور بوکسر ۲۷ ساله امریکایی که رکورد ۲۳ پیروزی از ۲۴ مبارزه را برای خود ثبت کرده و تنها ۱ شکست در کارنامه او دیده می شود،دیشب به مصاف هم وطن خود برنارد هاپکینز رفت. هاپکینز بوکسر ۵۱ ساله و با تجربه رکورد ۵۵ پیروزی از ۶۷ مبارزه را در کارنامه خود داشت و در حالی به مصاف اسمیت می رفت که چشم امیدی به کمربند قهرمانی داشت.جدال این پیر و جوان به میزبانی اینگِلوود کالیفرنیا برگزار می شد و سالن برگزاری مملو از جمعیت بود.جو اسمیت کار را با قدرت آغاز کرد و اجازه نداد تا حریف کار را تا راند ۱۲ ادامه دهد و نتیجه را به رأی داوران واگذار کند و در نهایت در راند هشتم با ناک اوت فنی کار را برای هاپکینز تمام کرد و دوران ورزشی او را نیز به پایان رساند.بدین ترتیب جو اسمیت نخستین بوکسری لقب گرفت که موفق شد با نام اوت هاپکینز را شکست دهد.با این پیروزی دلچسب اسمیت همچنان قهرمان دسته نیمه سنگین وزن WBC باقی ماند.

آخرین اخبار

محمد صادق فرجی رئیس فدراسیون کاراته شد
محمد صادق فرجی رئیس فدراسیون کاراته شد
مجمع انتخابانی فدراسیون کاراته با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد و در پایان رای گیری محمد صادق فرجی برای چهار سال به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.
پنج استراتژی موثر برای کاهش وزن
پنج استراتژی موثر برای کاهش وزن
استراتژی‌های موثری برای کاهش وزن سریع وجود دارند که تنها با رژیم گرفتن و ورزش کردن موثر نمی‌شوند. تلفیق کردن روش‌های مختلف کاهش وزن می‌تواند بهترین تاثیر را داشته باشد.