www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 634 ۱۶:۲۵ ۱۳۹۳/۰۹/۲۰

در اتفاقی عجیب و البته معنادار؛ 3 نفر هم برای فدراسیون ووشو ثبت نام کردند هم رزمی

سه کاندیدایی که برای حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های رزمی ثبت نام کردند، در اقدامی عجیب برای شرکت در کارزار انتخاباتی فدراسیون ووشو نیز نام نویسی کردند. به گزارش خبرنگار رزم نیوز، مجامع انتخاباتی فدراسیون های ووشو و ورزش های رزمی در حالی برگزار خواهند شد که سه کاندیدایی که برای فدراسیون ورزش […]

سه کاندیدایی که برای حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های رزمی ثبت نام کردند، در اقدامی عجیب برای شرکت در کارزار انتخاباتی فدراسیون ووشو نیز نام نویسی کردند.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز، مجامع انتخاباتی فدراسیون های ووشو و ورزش های رزمی در حالی برگزار خواهند شد که سه کاندیدایی که برای فدراسیون ورزش های رزمی ثبت نام کردند، در مجمع فدراسیون ووشو نیز حضور خواهند داشت.

صمد ولی زاده، بیژن ثابتی و ناصر ابوالقاسمی، سه کاندیدایی هستند که قرار است در دو مجمع انتخاباتی فدراسیون های ووشو و ورزش های رزمی حضور پیدا کنند.

این اقدام در جای خود عجیب و البته معنادار است. چرا که آنها منتقد اصلی فدراسیون ووشو در این سال ها بوده اند، آن هم در حالی که فدراسیون ووشو در 8 سال گذشته؛ یکی از موفق ترین فدراسیون های ورزش کشور در عرصه های داخلی و همچنین میادین آسیایی و جهانی بوده است.

با این حال باید دید موضع وزارت ورزش در خصوص ثبت نام این 3 نامزد برای دو فدراسیون چیست؟

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!