www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14370 ۱۶:۵۹ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵

درخشش صدف ایرانی در ساحل رویان!

صدف خادم با پیروزی بر بوکسر فرانسوی نخستین بوکسر زن ایرانی لقب گرفت که یک مبارزه رسمی بوکس را با پیروزی پشت سرگذاشت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، صدف خادم بانوی ۲۴ ساله ایرانی دیشب در یک مبارزه رسمی بوکس که به میزبانی شهر ساحلی رویان در غرب فرانسه برگزار شد توانست “آن شووان” بوکسر فرانسوی را در یک مبارزه آماتور (۳ راند دو دقیقه ای) با رای متحد داوران شکست دهد. صدف در راند نخست از حریف عقب بود اما با توجه به صحبت های مربی خود مهیار منشی پور (قهرمان اسبق WBA دسته فوق خروس وزن جهان) و سعی و تلاشی که از خود در ادامه مبارزه نشان داد پیروز میدان شد. خادم با کسب این پیروزی نخستین بوکسر زن ایرانی لقب گرفت که در یک مبارزه رسمی بوکس که زیر نظر فدراسیون جهانی بوکس برگزار شده این برد را به دست آورده است و علاوه بر این پیروزی موفق شد لایسنس بوکس فرانسه را نیز دریافت کند.

صدف خادم بعد از این پیروزی در حالی که اشک می ریخت از مربی خود تشکر کرد و برد خود را به پدر و مادرش و تمامی ایرانیانی که به خاطر دفاع از کشورشان از جان خود گذشتند تقدیم کرد و در ادانه از دختران و زنان ایرانی درخواست کرد که به خود باور داشته باشند و در راه اهدافشان دست از تلاش و کوشش برندارند.

آخرین اخبار

عظیمی: مبارزه با تخلفات یکی از اولویت های مهم من است / نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال می کنیم
عظیمی: مبارزه با تخلفات یکی از اولویت های مهم من است / نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال می کنیم
سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی گفت: با ایجاد کارگروه تخصصی در فدراسیون و بهره مندی از متخصصان و کارشناسان فدراسیون و وزارت ورزش، نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال و با تخلفات مبارزه قاطع خواهیم کرد.