www.khabarrazmavar.ir

شکست تیم ملی کاراته آلمان در دیدار دوستانه

شناسه خبر : 9758 ۱۸:۰۱ ۱۳۹۶/۰۳/۲۷

درخشش تیم منتخب ستارگان دنیا با حضور مهدی‌زاده

تیم منتخب ستارگان دنیا با نتیجه ۴ بر یک تیم ملی آلمان را در یک دیدار دوستانه شکست داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، امیر مهدی زاده قهرمان جهان در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ امروز (شنبه) در ترکیب تیم منتخب ستارگان جهان در یکی دیدار دوستانه به مصاف تیم ملی آلمان رفت.

در این دیدار مهدی زاده “دیوید کوهن” نماینده وزن ۶۷ کیلوگرم آلمان را شکست داد. مهدی زاده با نتیجه ۵ بر سه حریف خود را شکست داد. “ریتارو آراگای” ژاپنی هم با نتیجه ۷ بر صفر حریف خود را شکست داد، اما عبدالرحمان مصری مقابل حریف خود شکست خورد. در بخش بانوان هم دو نماینده حضور داشتند که آنها نیز با شکست نمایندگان آلمان به کار خود پایان دادند.

در مجموع تیم منتخب ستارگان جهان با نتیجه ۴ بر یک تیم ملی آلمان را شکست داد.

 همچنین مهدی زاده در حاشیه برگزاری این مسابقات به عنوان مدرس سمینار فنی با موضوع تاکتیک و تکنیک یک ساعاتی را کلاس آموزشی برگزار کرد. فدراسیون جهانی تمام هزینه های مهدی زاده برای حضور در این مسابقه را تقبل کرده است. مهدی زاده ۲۹ خرداد ماه به تهران بازخواهد گشت.

آخرین اخبار

رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.