www.khabarrazmavar.ir

با اعزام های بدون مجوز برخورد می شود؛

شناسه خبر : 11577 ۱۸:۵۳ ۱۳۹۶/۱۱/۰۴

داورزنی: روسای فدراسیون ها پاسخگوی مسائل مرتبط با اعزام ها باشند

معاون وزیر ورزش با تاکید بر هماهنگی در اعزام های فدراسیون ها گفت: اگر سبک یا انجمنی بدون هماهنگی در مسابقات برون مرزی شرکت کند، از ادامه فعالیتش جلوگیری می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، محمدرضا داورزنی امروز در نشست مشترک مدیران کمیته ملی المپیکو وزارت ورزش با روسای فدراسیون ها گفت: از این به بعد اعزام‌های  غیر رسمی فدراسیون های ورزشی در شورای برون مرزی مطرح نمی شوند  و مجوز به آنها تعلق نمی گیرد

وی تصریح کرد: چنانچه سبکی یا انجمنی بدون هماهنگی در مسابقات برون مرزی شرکت کند یا تعداد ورزشکار و مربیان و همراه بیش‌تر بر خلاف مصوبه شورای برون مرزی به رقابت‌های بین المللی اعزام کند، از ادامه فعالیت آن انجمن یا سبک در رشته های رزمی در کشور جلوگیری خواهد شد.

معاون وزیر ورزش همچنین گفت: رئیس فدراسیون در  قبال تمامی  مسائل مرتبط با حضور  تیم های ورزشی مربوطه در  برابر وزارت ورزش و مراجع نظارتی و قانونی پاسخگو خواهد بود.

آخرین اخبار

نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
نزدیک افطار از ورزش کردن پرهیز کنید!
عضو انجمن پزشکان ورزشی معتقد است: اگر به دنبال آن هستید در ماه مبارک رمضان متابولیسم بدنتان کاهش پیدا نکند و از تجمع چربی‌ها جلوگیری شود، از آب فراوان استفاده کنید و به فعالیت‌های ورزشی بپردازید.
فواید عرق کردن هنگام ورزش
فواید عرق کردن هنگام ورزش
بسیای از افراد در زمان ورزش کردن در باشگاه عرق می‌کنند و از این مساله احساس ناراحتی می‌کنند. با این حال عرق کردن در باشگاه فواید قابل توجهی دارد.