www.khabarrazmavar.ir

لیگ برتر تکواندو ؛

شناسه خبر : 11444 ۲۰:۵۶ ۱۳۹۶/۱۰/۱۸

دانشگاه آزاد قهرمان نیم فصل شد/ صعود شهرداری به مکان دوم جدول

پرونده دور رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور با قهرمانی دانشگاه آزاد در خانه تکواندو بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، دیدارهای هفته نهم تا یازدهم این رقابت‌ها امروز دوشنبه (۱۸ دی‌ماه) با حضور ۱۱ تیم امروز در خانه تکواندو برگزار شد. دانشگاه آزاد امروز سه بار به میدان رفت و با برتری مقابل هیات تکواندو شمالشرق، تعاونی انقلاب شهریار و پاس قوامین ۹ امتیاز به حساب خود واریز کرد و قهرمانی نیم فصل را با ۲۸ امتیاز به خود اختصاص داد.

شهرداری ورامین دیگر تیم موفق این هفته بود که پس از برتری ۶ بر۲ برابر لوزام خانگی کن صدرنشین این رقابتها، ملوان و یاسین پیش رو را نیز شکست داد و با ۲۷ امتیاز به مکان دوم جدول صعود کرد.

لوازم خانگی کن هم بعد از شکست برابر شهرداری، ملوان را شکست داد و با ۲۳ امتیاز سوم شد. در جدول رده بندی بعد پاس قوامین با ۱۹ امتیاز، یاسین پیش رو با ۱۷ امتیاز و پالایش نفت آبادان با ۱۴ امتیاز چهارم تا ششم هستند. بهبود کرج با ۱۳، هیات تکواندو شمالشرق با ۱۰ امتیاز، هیات تکواندو البرز، ملوان و تعاونی انقلاب شهریار نیز هر کدام با ۳ امتیاز خانه های هفتم تا یازدهم جدول را در پایان دور رفت در اختیار دارند.

نتایج کامل بازیهای هفته دهم:
*  پاس قوامین ۵ –  کلینیک بهبد کرج ۳
* دانشگاه آزاد اسلامی ۷- تعاونی انقلاب شهریار یک
* هیات تکواندو شمال شرق ۵ –  لوازم ورزشی کوروش ۳
* یاسین پیشرو قم ۲ – شهرداری ورامین ۶
* لوازم خانگی کن ۸-  ملوان نداجا صفر

نتایج کامل هفته یازدهم:
* تعاونی انقلاب شهریار یک –  لوازم ورزشی کوروش ۷
* هیات تکواندو شمال شرق ۲ –  پالایش نفت آبادان ۶
* کلینیک بهبد کرج یک –  شهرداری ورامین ۷
* یاسین پیشرو قم ۶ – ملوان نداجا ۲
* پاسقوامین یک – دانشگاه آزاد اسلامی ۷

آخرین اخبار

امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
قسمت ۵۸ مجله تصویری رزم آور ؛ آخرین گفتگوی امیر علی اکبری که ۴ فروردین ۹۷ در اولین تجربه حضورش در قفس ACB به مصاف حریفی از استونی به نام دنیس اسمولدارف خواهد رفت. امیر تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشته وچند هفته ای هم در سوئد بود و همراه رضا مددی و تیم آل استار در کنار فایترهای مطرحی چون: الکساندر گوستافسون و جیمی مانوا به تمرین پرداخته وخود را برای مبارزه آماده می کند.
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
قسمت ۵۷ مجله تصویری رزم آور ؛ گفتگو با امیر مهدی زاده نابغه جهانی کاراته از شروع کاراته تا ازدواج و قهرمانی جهان و پشت پرده های رزمی