www.khabarrazmavar.ir

در پایان هفته دوم لیگ برتر جوانان و بزرگسالان تکواندو

شناسه خبر : 8663 ۱۹:۱۹ ۱۳۹۵/۱۰/۱۶

دانشگاه آزاد به دو تساوی رضایت داد/شهرداری ورامین در کورس قهرمانی باقی ماند

تیم دانشگاه آزاد اسلامی با قبول دو تساوی به کسب ۲ امتیاز رضایت داد و صدرنشینی خود را در پایان هفته دوم از دور برگشت لیگ برتر جوانان و بزرگسالان حفظ کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته اول و دوم (دور برگشت) از پانزدهمین دوره لیگ برتر جوانان و بزرگسالان «جام خلیج فارس»، یادواره شهدای تکواندوی مدافع حرم، امروز (پنجشنبه) با حضور ۱۱۸ تکواندوکار و در قالب ۸ تیم پاس قوامین، دانشگاه آزاد اسلامی، شهرداری ورامین، لوازم خانگی کن، مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه، شهدای مدافع حرم ساری، هیات تکواندوی شمال شرق و یاسین پیشرو البرز در خانه تکواندو برگزار شد.

هفته دوم از دور برگشت لیگ برتر تکواندو در حالی به پایان رسید که تیم دانشگاه آزاد اسلامی که عنوان قهرمانی نیم فصل را به نام خود ثبت کرده بود، با توقف در مقابل شهرداری ورامین و یاسین پیشرو البرز به ۲ امتیاز رضابت داد و با کسب ۲۳ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ نمود، تیم شهرداری ورامین با کسب ۲۲ امتیاز در جایگاه دوم جدول رده‌بندی باقی ماند و تیم لوازم خانگی کن و یاسین پیشرو البرز با ۱۵ امتیاز و تفاضل به ترتیب سوم و چهارم شدند.

نتایج کسب شده از سوی سازمان لیگ به شرح ذیل اعلام شده است:

هفته اول

تیم دانشگاه آزاد ۴ – تیم شهرداری ورامین ۴
تیم هیات تکواندو شمال شرق ۲ – تیم پاس قوامین ۶
تیم یاسین پیشرو البرز ۷ – تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه یک
تیم لوازم خانگی کن ۵ – تیم شهدای مدافع حرم ساری ۳

هفته دوم

تیم هیات تکواندو شمال شرق صفر – تیم شهرداری ورامین ۸
تیم لوازم خانگی کن ۴ – تیم پاس قوامین ۴
تیم شهدای مدافع حرم ساری ۶ – تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه ۲
تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۴ – تیم یاسین پیشرو البرز ۴

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.