www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12198 ۱۷:۱۰ ۱۳۹۷/۰۲/۳۰

خیز گگارد برای قهرمانی بلاتور

موساسی:”برای قهرمان شدن صد درصد آماده ام”!

به گزارش پایگاه خبری رزم‌ آور ، رویداد Bellator 200 جمعه ۴ خرداد ۹۷ ( ۲۵ می ۲۰۱۸) و به میزبانی The SSE Arena وِمبلی لندن برگزار خواهد شد.

تیتر اصلی این مسابقات یک سوپرفایت از دسته سنگین وزن بین اسطوره MMA و کیک بوکسینگ یعنی میرکو فیلیپوویچ و روی نِلسون فایتر سابق UFC است جایی که این دو فایتر برای دومین بار در کیج لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت که نخستین آنها به سال ۲۰۱۱ و رویداد UFC 137 بازمی گردد که در آن مبارزه نلسون با ناک اوت فنی در راند سوم پیروز شد و شکستی ناباورانه را برای “کروکاپ” رقم زد.اکنون و پس از گذشت حدود هفت سال این دو مبارز بار دیگر رویاروی یکدیگر قرار گرفته اند و در این بین انگیزه میرکو برای پیروزی قطعاً بیشتر خواهد بود.از طرفی پیروز این مبارزه،ذخیره ی فایترهای حاضر در تورنمنت سنگین وزن بلاتور نیز خواهد بود و در صورتی که مشکلی برای هر یک از چهار فایتر (فدور املیاننکو،چائل سونن،رایان بِیدر و مَت میتریون) پیش آید به طور جایگزین وارد تورنمنت خواهد شد.

اما‌ دیگر مبارزه مهم این رویداد مبارزه عنوان قهرمانی دسته میان وزن بلاتور بین رافائل کاروالیو برزیلی مدافع عنوان قهرمانی و گگارد موساسی فایتر ارمنی متولد تهران خواهد بود.موساسی پس از نخستین پیروزی اش در بلاتور برابر الکساندر شلمنکو جواز تایتل شات را به دست آورده و اکنون امیدوار است تا با غلبه بر کاروالیو کمربند قهرمانی بلاتور را به کلکسیون افتخاراتش اضافه کند.موساسی درباره مبارزه گفت:”روند آماده سازیم خوب بوده.مبارزه بر سر عنوان قهرمانی میان وزن است و من هر چیزی را که برای پیروزی در آن لازم است را انجام داده ام.انگیزه و عطش زیادی برای آن دارم.حریفم فایتر سرسختی است اما روند آماده سازی من عالی بوده”.

موساسی در واکنش به اظهار‌ نظر‌ کاروالیو که بزرگترین مشکل گگارد را اعتماد به نفس بیش از حد او عنوان کرده بود گفت:”اگر اعتماد به نفس نداشته باشید پس باید سراغ یک کار دیگر بروید.من برای حریفانم احترام قائلم اما البته که به پیروزی برابر آنها فکر می کنم.اگر نه پس چرا اصلا باید مبارزه کنم؟مبارزه عنوان برای او چه معنایی دارد؟من انگیزه بالایی دارم مبارزه بر سر کمربند قهرمانی است و من برای پنج راند مبارزه و هر چیزی که در آن پیش آید آماده ام.صد در صد آماده ام”.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴