www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12363 ۱۷:۱۶ ۱۳۹۷/۰۳/۲۹

خمیس آبادی اعلام کرد : جدال ۱۱ تیم در جام بین المللی پارس ووشو

مسئول مسابقات فدراسیون ووشو از برگزاری هفتمین دوره مسابقات بین المللی جام پارس به میزبانی استان گرگان خبر داد.

احمد خمیس آبادی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رزم آور بیان کرد: هفتمین دوره رقابت های بین المللی جام پارس ووشو  از  اول تا پنجم تیر ماه به میزبانی استان گرگان برگزار می گردد.

وی در خصوص تعداد تیم های شرکت کننده در مسابقات بین المللی جام پارس گفت: در این دوره از پیکارها ۱۱ تیم از ۱۰ کشور ایران، ازبکستان، افغانستان، ارمنستان، هند، ویتنام ، پاکستان ، سوئد ، عراق و لبنان حضور خواهند داشت که تمامی تیم های خارجی با ترکیب نفرات اصلی خود وارد ایران شده اند.

مسئول برگزاری مسابقات فدراسیون ووشو  درباره تیم های ایرانی توضیح داد: از ایران دو تیم گرگان و پارس جنوبی به عنوان نمایندگان ما با حریفان خارجی خود به رقابت می پردازند که  از شانس بالایی نیز برای به دست آوردن عنوان قهرمانی هفتمین دوره مسابقات بین المللی جام پارس برخوردار هستند، دوره گذشته نیز نماینده ایران موفق شد روی سکوی ششمین دوره  این رقابت ها قرار بگیرد.

خمیس آبادی در بخش پایانی صحبت هایش خاطرنشان کرد: تیم ملی ووشو ایران بازی های آسیایی جاکارتا را پیش رو  دارد که مسابقات جام پارس می تواند  بهترین برنامه آماده سازی برای حضوری مقتدرانه در جاکارتا محسوب شود.

 

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.