www.khabarrazmavar.ir

وام کلان با ضمانت پرسنل فدراسیون

شناسه خبر : 11466 ۱۵:۳۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

حکم جلب در انتظار ملی پوش پیشین جودو!

ملی پوش پیشین جودو که با سواستفاده از پرسنل فدراسیون وامی کلان دریافت کرده بود، در آستانه بازداشت قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، ملی پوش اسبق جودو که مدتی نیز مسئولیتی در فدراسیون داشت، در زمان حضور خود در این فدراسیون و با مکاتبه با یکی از موسسات مالی، اقدام به دریافت وام صد میلیونی می کند. این ورزشکار پیشین با سواستفاده از موقعیت اداری خود، چند پرسنل فدراسیون را مجبور می کند تا ضامن وی شوند و برای رسیدن به اهدافش، حتی امضا یکی از ضامنین را هم جعل می کند!

حالا و پس از گذشت بیش از یک سال از خروج وی از فدراسیون، موسسه مالی موردنظر به دلیل عدم پرداخت بدهی های این شخص، از طریق قانونی اقدام کرده است.

براساس نامه ای که به فدراسیون جودو وصول شده، ملی پوش اسبق باید تمامی بدهی های خود را پرداخت کند، در غیر این صورت با حکم جلب و البته رد مال مواجه خواهد شد.

.
.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴