www.khabarrazmavar.ir

وام کلان با ضمانت پرسنل فدراسیون

شناسه خبر : 11466 ۱۵:۳۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

حکم جلب در انتظار ملی پوش پیشین جودو!

ملی پوش پیشین جودو که با سواستفاده از پرسنل فدراسیون وامی کلان دریافت کرده بود، در آستانه بازداشت قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، ملی پوش اسبق جودو که مدتی نیز مسئولیتی در فدراسیون داشت، در زمان حضور خود در این فدراسیون و با مکاتبه با یکی از موسسات مالی، اقدام به دریافت وام صد میلیونی می کند. این ورزشکار پیشین با سواستفاده از موقعیت اداری خود، چند پرسنل فدراسیون را مجبور می کند تا ضامن وی شوند و برای رسیدن به اهدافش، حتی امضا یکی از ضامنین را هم جعل می کند!

حالا و پس از گذشت بیش از یک سال از خروج وی از فدراسیون، موسسه مالی موردنظر به دلیل عدم پرداخت بدهی های این شخص، از طریق قانونی اقدام کرده است.

براساس نامه ای که به فدراسیون جودو وصول شده، ملی پوش اسبق باید تمامی بدهی های خود را پرداخت کند، در غیر این صورت با حکم جلب و البته رد مال مواجه خواهد شد.

.
.

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.