www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12647 ۱۴:۲۸ ۱۳۹۷/۰۶/۰۳

حمیده عباسعلی به مدال برنز کاراته رسید

کاراته کای سنگین وزن تیم بانوان ایران با برتری مقابل نماینده ویتنام به نشان برنز دست پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، حمیده عباسعلی در وزن ۶۸+ کیلوگرم در دیدار رده بندی «تای هنگ آنه» از ویتنام را ۳ بر صفر از پیش رو برداشت و به نشان برنز دست پیدا کرد. عباسعلی امروز دور نخست نماینده ازبکستان را ۷ بر صفر شکست داد و سپس برابر  «آیومی» از ژاپن  ۲ بر یک  نتیجه را واگذار کرد و به برای کسب نشان برنز به مصاف نماینده ویتنام می رود.

حمیده عباسعلی پس از کسب مدال برنز رقابت های کاراته در بازی‌های آسیایی گفت: بابت مدال برنز شرمنده‌ام. تمام تلاشم را کردم اما در ۱۱ ثانیه پایانی بازی ۲ بر یک نتیجه را واگذار کردم. متاسفم، می دانم که بسیاری از باختم ناراحت هستند.

او در ادامه افزود: گفتنش بسیار سخت است، دوست داشتم مدال طلا را کسب کنم اما خداروشکر که مدال برنز را گرفتم. در پای فینال با «آیومی» حریف قدرتمند ژاپنی رقابت داشتم، ابتدا جلو بودم اما در ثانیه های پایانی نتیجه را واگذار کردم.

عباسعلی با اشاره به رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: حدود یک ماه پیش در پای فینالِ مسابقات قهرمانی آسیا «آیومی» را شکست داده بودم. تمام تلاشم را کردم اما نشد. می دانستم که فینالیست می شوم اما نشد و شرمنده مردم شدم.

حمیده عباسعلی و آیومی تاکنون ۱۰ بار با هم در رقابت های آسیایی و جهانی مبارزه کرده اند که سهم هر کدام پنج پیروزی است.

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!