www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12647 ۱۴:۲۸ ۱۳۹۷/۰۶/۰۳

حمیده عباسعلی به مدال برنز کاراته رسید

کاراته کای سنگین وزن تیم بانوان ایران با برتری مقابل نماینده ویتنام به نشان برنز دست پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، حمیده عباسعلی در وزن ۶۸+ کیلوگرم در دیدار رده بندی «تای هنگ آنه» از ویتنام را ۳ بر صفر از پیش رو برداشت و به نشان برنز دست پیدا کرد. عباسعلی امروز دور نخست نماینده ازبکستان را ۷ بر صفر شکست داد و سپس برابر  «آیومی» از ژاپن  ۲ بر یک  نتیجه را واگذار کرد و به برای کسب نشان برنز به مصاف نماینده ویتنام می رود.

حمیده عباسعلی پس از کسب مدال برنز رقابت های کاراته در بازی‌های آسیایی گفت: بابت مدال برنز شرمنده‌ام. تمام تلاشم را کردم اما در ۱۱ ثانیه پایانی بازی ۲ بر یک نتیجه را واگذار کردم. متاسفم، می دانم که بسیاری از باختم ناراحت هستند.

او در ادامه افزود: گفتنش بسیار سخت است، دوست داشتم مدال طلا را کسب کنم اما خداروشکر که مدال برنز را گرفتم. در پای فینال با «آیومی» حریف قدرتمند ژاپنی رقابت داشتم، ابتدا جلو بودم اما در ثانیه های پایانی نتیجه را واگذار کردم.

عباسعلی با اشاره به رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: حدود یک ماه پیش در پای فینالِ مسابقات قهرمانی آسیا «آیومی» را شکست داده بودم. تمام تلاشم را کردم اما نشد. می دانستم که فینالیست می شوم اما نشد و شرمنده مردم شدم.

حمیده عباسعلی و آیومی تاکنون ۱۰ بار با هم در رقابت های آسیایی و جهانی مبارزه کرده اند که سهم هر کدام پنج پیروزی است.

آخرین اخبار

عظیمی: مبارزه با تخلفات یکی از اولویت های مهم من است / نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال می کنیم
عظیمی: مبارزه با تخلفات یکی از اولویت های مهم من است / نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال می کنیم
سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی گفت: با ایجاد کارگروه تخصصی در فدراسیون و بهره مندی از متخصصان و کارشناسان فدراسیون و وزارت ورزش، نظارت بر سبک های رزمی را با جدیت دنبال و با تخلفات مبارزه قاطع خواهیم کرد.