www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 1377 ۱۲:۲۸ ۱۳۹۳/۱۱/۲۳

حمایت های ما او را موفق کرد؛ ناطق نوری: روزبهانی کم لطفی می کند/ از جیب خودم به احسان پاداش دادم

در هنگام ورود به ایران و پای پلکان هواپیما چک 10 میلیون تومانی او را دادم. خوب است بدانید این پول را از جیب خودم دادم. شما بروید ببینید کدام یک از روسای فدراسیون‌ها به ورزشکاران المپیکی‌شان پاداش داده‌اند؟ رئیس فدراسیون بوکس گفت: اگر حمایت‌های ما نبود، احسان روزبهانی چطور می‌توانست در مسابقات لیگ نیمه […]

در هنگام ورود به ایران و پای پلکان هواپیما چک 10 میلیون تومانی او را دادم. خوب است بدانید این پول را از جیب خودم دادم. شما بروید ببینید کدام یک از روسای فدراسیون‌ها به ورزشکاران المپیکی‌شان پاداش داده‌اند؟

رئیس فدراسیون بوکس گفت: اگر حمایت‌های ما نبود، احسان روزبهانی چطور می‌توانست در مسابقات لیگ نیمه حرفه‌ای جهان شرکت کند و جایزه 50 هزار دلاری آن را به دست آورد؟

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، احسان روزبهانی بوکسور وزن 81- کیلوگرم تیم ملی بوکس که اخیرا مقام قهرمانی لیگ نیمه حرفه‌ای جهان را به دست آورد و موفق به اخذ سهمیه المپیک 2016 ریودوژانیرو برزیل شد، در گفت‌وگویی، از بی‌توجهی مسئولان فدراسیون انتقاد و اعلام کرد هیچ‌یک از مسئولان فدراسیون در زمان مصدومیتش از وی عیادت نکردند.

احمد ناطق‌نوری در گفت‌وگوی، درباره اظهارات اخیر روزبهانی تصریح کرد: اولا اینکه دبیر فدراسیون پیگیر وضعیت روزبهانی بود. ثانیا، خود من مدتی است از ناحیه دیسک‌کمر مشکل دارم و خودم هم بیمار بودم. با این حال، وضعیت روزبهانی را پیگیری می‌کردم.

وی با بیان اینکه روزبهانی با این صحبت‌ها کم لطفی کرده، افزود: اگر پیگیری‌های فدراسیون و حمایت‌های ما از احسان نبود، آیا او اصلا می‌توانست در مسابقات لیگ نیمه حرفه‌ای دنیا شرکت کند و جایزه 50 هزار دلاری این رقابت‌ها را به دست آورد؟

رئیس فدراسیون بوکس ادامه داد: قبل از المپیک 2008 لندن، گفته بودم هر بوکسوری سهمیه بگیرد، 10 میلیون تومان پاداش خواهد گرفت. بعد از اینکه روزبهانی موفق به اخذ سهمیه شد، در هنگام ورود به ایران و پای پلکان هواپیما چک 10 میلیون تومانی او را دادم. خوب است بدانید این پول را از جیب خودم دادم. شما بروید ببینید کدام یک از روسای فدراسیون‌ها به ورزشکاران المپیکی خود پاداش داده‌اند؟

ناطق نوری در پایان، با اشاره به اینکه سال‌هاست بودجه فدراسیون تغییری نکرده، اظهار داشت: چند سال است بودجه فدراسیون از 800 میلیون بالاتر نرفته، تازه همه این مبلغ را هم به ما نمی‌دهند. با این شرایط، ما روزبهانی را به مسابقات بلغارستان اعزام کردیم تا او نهایتا جایزه 50 هزار دلاری این رقابت‌ها را از آن خود کند. اما او با صحبت‌های خود کم لطفی می‌کند.

آخرین اخبار

عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
عسکری: نور حاضر نیست به اردوی تیم ملی برگردد/ برای مسابقات جهانی آماده می شویم
ملی پوش سابق تیم ملی کشورمان گفت: بعد از حواشی پیش آمده توسط فدراسیون تکواندو ترکیه ، نورتاتار با درخواست وزیر ورزش بعد از ماه ها دوری به تمرینات بازگشت اما در اردوی تیم ملی حاضر نشد و جدا تمرین می کند.
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
طیبی: دلیل گلایه برخی مربیان را نمی دانم/ فدراسیون برای سمینار آدام کوشیر پرتال ثبت نام گذاشت
ایمان طیبی ، ملی پوش سابق بوکس ایران که مدتی است وارد عرصه مربیگری شده بعد از پایان کلاس مربیگری که با حضور مدرس فدراسیون جهانی برگزار شده بود، گفت: نمی دانم چرا برخی از مربیان از نحوه دعوت فدراسیون گلایه دارند. برای این کلاس در سایت فدراسیون پرتال ثبت نام گذاشته بودند و هرکس تمایل داشت می توانست شرکت کند.