www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 1377 ۱۲:۲۸ ۱۳۹۳/۱۱/۲۳

حمایت های ما او را موفق کرد؛ ناطق نوری: روزبهانی کم لطفی می کند/ از جیب خودم به احسان پاداش دادم

در هنگام ورود به ایران و پای پلکان هواپیما چک 10 میلیون تومانی او را دادم. خوب است بدانید این پول را از جیب خودم دادم. شما بروید ببینید کدام یک از روسای فدراسیون‌ها به ورزشکاران المپیکی‌شان پاداش داده‌اند؟ رئیس فدراسیون بوکس گفت: اگر حمایت‌های ما نبود، احسان روزبهانی چطور می‌توانست در مسابقات لیگ نیمه […]

در هنگام ورود به ایران و پای پلکان هواپیما چک 10 میلیون تومانی او را دادم. خوب است بدانید این پول را از جیب خودم دادم. شما بروید ببینید کدام یک از روسای فدراسیون‌ها به ورزشکاران المپیکی‌شان پاداش داده‌اند؟

رئیس فدراسیون بوکس گفت: اگر حمایت‌های ما نبود، احسان روزبهانی چطور می‌توانست در مسابقات لیگ نیمه حرفه‌ای جهان شرکت کند و جایزه 50 هزار دلاری آن را به دست آورد؟

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، احسان روزبهانی بوکسور وزن 81- کیلوگرم تیم ملی بوکس که اخیرا مقام قهرمانی لیگ نیمه حرفه‌ای جهان را به دست آورد و موفق به اخذ سهمیه المپیک 2016 ریودوژانیرو برزیل شد، در گفت‌وگویی، از بی‌توجهی مسئولان فدراسیون انتقاد و اعلام کرد هیچ‌یک از مسئولان فدراسیون در زمان مصدومیتش از وی عیادت نکردند.

احمد ناطق‌نوری در گفت‌وگوی، درباره اظهارات اخیر روزبهانی تصریح کرد: اولا اینکه دبیر فدراسیون پیگیر وضعیت روزبهانی بود. ثانیا، خود من مدتی است از ناحیه دیسک‌کمر مشکل دارم و خودم هم بیمار بودم. با این حال، وضعیت روزبهانی را پیگیری می‌کردم.

وی با بیان اینکه روزبهانی با این صحبت‌ها کم لطفی کرده، افزود: اگر پیگیری‌های فدراسیون و حمایت‌های ما از احسان نبود، آیا او اصلا می‌توانست در مسابقات لیگ نیمه حرفه‌ای دنیا شرکت کند و جایزه 50 هزار دلاری این رقابت‌ها را به دست آورد؟

رئیس فدراسیون بوکس ادامه داد: قبل از المپیک 2008 لندن، گفته بودم هر بوکسوری سهمیه بگیرد، 10 میلیون تومان پاداش خواهد گرفت. بعد از اینکه روزبهانی موفق به اخذ سهمیه شد، در هنگام ورود به ایران و پای پلکان هواپیما چک 10 میلیون تومانی او را دادم. خوب است بدانید این پول را از جیب خودم دادم. شما بروید ببینید کدام یک از روسای فدراسیون‌ها به ورزشکاران المپیکی خود پاداش داده‌اند؟

ناطق نوری در پایان، با اشاره به اینکه سال‌هاست بودجه فدراسیون تغییری نکرده، اظهار داشت: چند سال است بودجه فدراسیون از 800 میلیون بالاتر نرفته، تازه همه این مبلغ را هم به ما نمی‌دهند. با این شرایط، ما روزبهانی را به مسابقات بلغارستان اعزام کردیم تا او نهایتا جایزه 50 هزار دلاری این رقابت‌ها را از آن خود کند. اما او با صحبت‌های خود کم لطفی می‌کند.

آخرین اخبار

نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
نگاهی به بازی تاج و تخت GLORY
قسمت ۷۶ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ بررسی مبارزات مهم دو رویداد گلوری ۵۸ و ۵۹ در قاب مجله تصویری رزم آور
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
عقاب داغستان VS بدنام ایرلندی
حبیب یا کانر؟ تنها چند ساعت تا بزرگترین مبارزه تاریخ UFC ! چه کسی برنده این نبرد خواهد شد؟ از همینجا و اینستاگرام رزم آور به صورت لایو ببینید!
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
جذابترین صحبت های بانوی طلسم شکن ووشو
قسمت ۷۵ - فصل چهارم مجله تصویری رزم آور ؛ تالوی بانوان ایران با حضور زهرا کیانی دگرگون شد، بانویی که طلسم بی مدالی را شکست و کلکسیونی از اولین ها را در کارنامه ورزشی خود جای داد. / کلیپ انگیزشی - تایم: ۱۳٫۱۹ / آموزش دفاع شخصی - تایم: ۲۵٫۴۴