www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 339 ۱۴:۰۳ ۱۳۹۳/۰۸/۲۷

حضور رئیس پیشین فدراسیون کونگ فو در مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی؛ دادگر رئیس نشد

مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی در حالی روز دوشنبه برگزار شد که رئیس پیشین فدراسیون کونگ فو نیز در این کارزار انتخاباتی شرکت کرد. به گزارش خبرنگار رزم نیوز، مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی، صبح روز دوشنبه (26 آبان ماه جاری)، در سالن اجتماعات آکادمی ملی المپیک و با حضور 17 کاندیدا برگزار شد که در نهایت، […]

مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی در حالی روز دوشنبه برگزار شد که رئیس پیشین فدراسیون کونگ فو نیز در این کارزار انتخاباتی شرکت کرد.

به گزارش خبرنگار رزم نیوز، مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی، صبح روز دوشنبه (26 آبان ماه جاری)، در سالن اجتماعات آکادمی ملی المپیک و با حضور 17 کاندیدا برگزار شد که در نهایت، سید مهدی هاشمی برای یک دوره 4 ساله دیگر، سکان هدایت این فدراسیون را برعهده گرفت.

یکی از کاندیداهای حاضر در این مجمع، علی دادگر بود که سال ها، پیش نخستین رئیس فدراسیون تازه تاسیس کونگ فو بود.

دادگر در مجمع فدراسیون تیراندازی، اصلی ترین رقیب هاشمی بود، به طوری که رقابت وی با هاشمی، به دور دوم کشیده شد.

گفتنی است دادگر مدتی هم به عنوان رئیس هیات تیراندازی استان اردبیل فعالیت می کرد.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.