www.khabarrazmavar.ir

تکواندو قهرمانی جهان؛

شناسه خبر : 14922 ۱۸:۳۹ ۱۳۹۸/۰۲/۲۵

حسینی: المپیک برای من دست نیافتنی شد/شاید کناره گیری کنم

تکواندوکار وزن چهارم تیم ملی کشورمان گفت: با نرفتن به رقابتهای جهانی انگیزه های خود را از دست داده و شاید دنبال کار دیگری بروم و از تکواندو کناره گیری کنم.

میرهاشم حسینی تکواندوکار تیم ملی کشورمان که امروز به دلیل صادر نشدن روادید از سوی انگلیسی‌ها شانس حضور در رقابتهای جهانی را از دست داد با بیان مطلب فوق به پایگاه خبری رزم آور گفت: من رنکینگ ۱۰ المپیکی را دارم و نزدیکی در جدول به رقیب انگلیسی و با توجه به اینکه چند بار او را شکست داده بودم، باعث شد تا انگلیسی‌ها برای من روادید صادر نکنند.

وی ادامه داد: با این کارها می‌خواهند مدال کسب کنند، شاید برای آنها ارزش داشته باشد، ولی واقعاً کار صحیحی نیست، ماه‌ها برای حضور در رقابتهای جهانی شبانه روز تلاش کرده بودم و این حق من نبود.

تکواندوکار ملی پوش کشورمان افزود: این مسابقات ۱۲۰ امتیاز در مسیر کسب سهمیه داشت و شاید نرفتن به منچستر باعث از دست دادن سهمیه المپیک باشد. در واقع المپیک برای من دست نیافتنی شد و کار خلی برای سخت و دشوار شد.

حسینی در پایان گفت: انگیزه‌های خود را از دست داده‌ام، شاید دیگر تکواندو کار نکنم. به دنبال کار دیگری بروم.

رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان امروز در منچستر آغاز شد و میرهاشم حسینی باید فردا مبارزه می‌کرد که به دلیل صادر نشدن روادید حضور در مسابقات را از دست داد.

آخرین اخبار

تغییرات در هیات رئیسه فدراسیون جهانی بوکس/ نصیرنژاد تنها ایرانی عضو کمیسیون WSB
تغییرات در هیات رئیسه فدراسیون جهانی بوکس/ نصیرنژاد تنها ایرانی عضو کمیسیون WSB
پس از کناره گیری "غفور رحیموف" رئیس ازبکستانی از اتحادیه جهانی بوکس (آیبا)تغییرات در هیات رئیسه آغاز خواهد شد اما رضا نصیرنژاد تنها ایرانی عضو کمیسیون WSB به مدت سه سال دیگر عضو این کمیسیون باقی خواهد ماند.