www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 9071 ۰۹:۳۷ ۱۳۹۵/۱۲/۱۰

حذف ۱۳ تکواندوکار از اردوی نوجوانان/ کادر فنی کامل شد

مرحله نخست رقابت‌های انتخابی درون اردویی تیم تکواندو نوجوانان با حذف ۱۳ تکواندوکار به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، تیم تکواندو نوجوانان ایران که برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده می شود، نخستین مرحله رقابتهای انتخابی را برای شناخت نفرات اصلی در محل آکادمی ملی المپیک برگزار کرد.

در این مرحله از مسابقات، ۳۳ تکواندوکار حضور داشتند که در نهایت با حذف ۱۳ تکواندوکار، امیر ولی‌پور، رضا جمشیدی، حمیدرضا صدری، آرین آرش، حامد اصغری، محمد آجرلو، ابراهیم صفری، علی اکبر داوودی، احمدرضا مختاری، امیرحسین کولیوند، علی اشکوریان، اشکان زحمت‌کشان، حمیدرضا هادیان، امیرحسین وقوعی آذر، مسعود فرخی، امیرعلی پروینی، محمدرضا جمشیدی، مهران برخورداری، محمدحسین یزدانی و محمدعلی خسروی جواز حضور در ادامه اردوها را دریافت کردند.

نکته مهمتر اینکه با نظر وحید عبداللهی سرمربی و تائید کمیته فنی، حسین کریمی، سعید رمضانی و رشید فتاحی به عنوان اعضای کادر فنی انتخاب انتخاب و کار خود را آغاز کردند.

نهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا از ۳۰ فروردین‌ماه تا یکم اردیبهشت‌ماه سال آینده به میزبانی «آتی راو» قزاقستان برگزار می‌شود.

آخرین اخبار

سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.