www.khabarrazmavar.ir

طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون جودو

شناسه خبر : 14296 ۱۵:۵۲ ۱۳۹۸/۰۱/۱۹

حاج یوسف زاده سرمربی شد، میران سخنگو شورای فنی

محمد رضا حاج یوسف زاده با نظر اعضای شورای فنی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی جوانان جودو انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، جوجیتسو و کوراش؛ جلسه شورای فنی تیم های ملی جودو آقایان روز گذشته برگزار و طی آن سیدمحمودرضا میران به عنوان سخنگوی اعضای این شورا انتخاب شد.

همچنین در جلسه دیروز، بندهای دیگری به تصویب اعضای شورا رسید که از جمله آنها می توان به تدوین آیین نامه داخلی و آیین نامه انضباطی تیم های ملی اشاره کرد. همچنین، انتخاب ایوب رستمی به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان به مدت یکسال، از دیگر مصوبات مهم نشست روز گذشته بود.

در ادامه مقرر شد لیست مربیان جوان، تحصیلکرده و قهرمان به منظور اعزام جهت آموزش برای کادر تیم های ملی و استان ها جهت رشد و توسعه جودو در سطح کشور آماده شود.

مربیان استان ها و شهرستان هایی که نفرات فیکس (حداقل ۲ ورزشکار) در تیم اعزامی داشته باشند به مسابقات برون مرزی اعزام شوند.

طبق مصوبه اعضای شورای فنی، در جلسات آینده شورا، دو نماینده از تیم های کوراش و جوجیتسو (یک نفر رئیس انجمن و یک نفر به تشخیص رئیس انجمن)حضور خواهند داشت.

امروز نیز، محمدرضا حاج یوسف زاده پیشکسوت جودو کشورمان با نظر اعضای شورای فنی، برای مدت یک سال سکان هدایت تیم ملی جوانان را بر عهده گرفت.

آخرین اخبار

چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
سال ها پیش یکی از کارشناسان خبره دنیای پرورش اندام با کنایه نسبت به اوضاع به هم ریخته و نا بسامان این ورزش در کشورمان جمله ای را به کار می برد که بسیار با مسما بود. این کارشناس می گفت: پرورش اندام ایران پدران زیادی دارد اما مادر ندارد!
محرومیت برای پسر بد!
محرومیت برای پسر بد!
با مثبت اعلام شدن تست دوپینگ بدر هاری ، فایتر مراکشی تا ماه دسامبر ۲۰۱۹ دور از رینگ خواهد بود.