www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 668 ۱۲:۳۳ ۱۳۹۳/۰۹/۲۳

جودو قهرمانی آسیا – هنگ کنگ؛ برنز با ارزش زهرا نادری/ پهلوانی پنجم شد

جودوکار تیم ملی بانوان کشورمان با برتری در دیدار رده بندی موفق به کسب مدال برنز شد. به گزارش “رزم نیوز” ،  زهرا نادری بانوی 57- کیلوگرم تیم ملی جودو جوانان ایران امروز مبارزات بسیار خوبی به نمایش گذاشت. این جودوکار با استعداد کشورمان کار خود را با برتری مقابل “کائون سئوهی” از کره جنوبی آغاز […]

جودوکار تیم ملی بانوان کشورمان با برتری در دیدار رده بندی موفق به کسب مدال برنز شد.

به گزارش “رزم نیوز” ،  زهرا نادری بانوی 57- کیلوگرم تیم ملی جودو جوانان ایران امروز مبارزات بسیار خوبی به نمایش گذاشت. این جودوکار با استعداد کشورمان کار خود را با برتری مقابل “کائون سئوهی” از کره جنوبی آغاز کرد و سپس  “آنا استراچنکو” از قزاقستان را با همین امتیاز از پیش رو برداشت راهی مرحله نیمه نهایی شد.

نادری در مرحله نیمه نهایی مقابل “لی شین” از چین تایپه با ضربه فنی بازنده شد و به دیدار رده بندی راه يافت. نادری در این مرحله و برای کسب مدال برنز به مصاف “آنا کوا” از قرقیزستان رفت و با امتیازات وازاری و یوکو حریف خود را شکست داد و به نشان برنز دست يافت.

ضمن اینکه جعفر پهلوانی در دیدار رده بندی به مغولستان باخت و پنجم شد.وی امروز چین تایپه را شکست داد ولی به کره و مغولستان باخت و در جای پنجم ایستاد. برای تیم ملی کشورمان در این دوره از مسابقات ایمان نیک اقبال یک مدال نقره ، محمد رشنو نژاد ، محمد محمدی بریمانلو ، احمد قاسمی ، خسرو رحیمی در بخش پسران و زهرا نادری مدال برنز کسب کردند.  

این دوره از مسابقات با حضور 322 جودوکار در دو بخش دختران و پسران و در دو رده سنی نوجوانان و جوانان از روز پنجشنبه در هنگ کنگ آغاز و عصر امروز به پایان می رسد.

آخرین اخبار

چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
چالش علی اکبری فرصتی برای رزمی است / چند سطر برای شاگردان بروس لی و قهرمانان دنیا
سال ها پیش یکی از کارشناسان خبره دنیای پرورش اندام با کنایه نسبت به اوضاع به هم ریخته و نا بسامان این ورزش در کشورمان جمله ای را به کار می برد که بسیار با مسما بود. این کارشناس می گفت: پرورش اندام ایران پدران زیادی دارد اما مادر ندارد!
محرومیت برای پسر بد!
محرومیت برای پسر بد!
با مثبت اعلام شدن تست دوپینگ بدر هاری ، فایتر مراکشی تا ماه دسامبر ۲۰۱۹ دور از رینگ خواهد بود.