www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 3040 ۱۲:۳۳ ۱۳۹۴/۰۴/۲۷

جودو جایزه بزرگ روسیه/ ملایی و قاسمی نژاد رقبای خود را شناختند

مراسم قرعه کشی رقابتهای جودو جایزه بزرگ روسیه شب گذشته برگزار شد و طی آن دو نماینده ایران در این دوره از رقابتها رقبای خود را شناختند.به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این دوره از مسابقات صبح امروز با حضور ۳۱۲ جودوکار از ۵۳ کشور به میزبانی روسیه در شهر تیومن آغاز می شود. در بخش مردان ۱۷۶ […]

مراسم قرعه کشی رقابتهای جودو جایزه بزرگ روسیه شب گذشته برگزار شد و طی آن دو نماینده ایران در این دوره از رقابتها رقبای خود را شناختند.به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، این دوره از مسابقات صبح امروز با حضور ۳۱۲ جودوکار از ۵۳ کشور به میزبانی روسیه در شهر تیومن آغاز می شود. در بخش مردان ۱۷۶ جودوکار حضور دارند که در هفت وزن به میدان می روند.  جودو ایران در این مسابقات دو نماینده دارد که فردا یکشنبه مبارزات خود را آغاز می کنند. 

سعید ملایی جودوکار وزن ۸۱- کیلوگرم کشورمان دور نخست استراحت دارد و سپس باید با “الدر زاریپکانوف” از قزاقستان مبارزه می کند و در صورت برتری به دیدار برنده مبارزه جودوکاران آلمان و مجارستان خواهد رفت. نماینده آلمان “سون ماریسچ” نفر نهم رنکنیگ جهانی است که ۳۷ مدال رنگارنک از رقابتهای مختلف جهانی و تورنمنت ها در کارنامه دارد. نماینده مجارستان نیز “آتیلا آنگواری” نفر ۳۰ رنکنیگ جهانی است که در رقابتهای “اولانباتور” بالاتر از ملایی به نشان نقره دست يافت. در این وزن ۳۳ جودوکار حضور دارند.

در وزن ۹۰- کیلوگرم ۲۲ جودوکار حضور دارند که  امیر قاسمی نژاد دور نخست باید با “ایگراس میلنبرپگس” از لیتوانی پیکار کند. وی در صورت برتری دور بعد باید با “مارک اودنتال” از آلمان مبارزه خواهد کرد.

امتیاز این رقابتها در راه کسب سهمیه المپیک در رنکینگ جهانی محسوب می شود.

آخرین اخبار

مسئولان کاراته سبک های آزاد باید با یکدیگر متحد باشند
مسئولان کاراته سبک های آزاد باید با یکدیگر متحد باشند
بازیکن تیم ملی کاراته سبک های آزاد گفت: هدفمان در مسابقات صربستان این بود که طلسم نرفتن تیم ملی کاراته سبک های آزاد به کشورهای مختلف شکسته شود و همه باور کنند که فدراسیون به کاراته آزاد هم توجه می کند و از این بابت هم خوشحالم. عدم اتحاد مسئولین هر سبک در کاراته آزاد باعث می شود که فدراسیون نیز نتواند برای پیشرفت کاراته آزاد اقدامی موثر انجام دهد.