www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 955 ۱۹:۲۱ ۱۳۹۳/۱۰/۱۷

جودو برعلیه ابولا

احتمالا درمورد ویروس کشنده ابولا که جان صدها نفر را در سال گذشته میلادی گرفت و نگرانی هایی را در سطح جهان ایجاد کرد جسته گریخته شنیده اید. به گزارش “رزم نیوز” ، حالا فدراسیون بین المللی جودو در یک اقدام تحسین برانگیز و انساندوستانه مبلغ 10 هزار دلار به مرکز ملی مقابله با ابولا […]

احتمالا درمورد ویروس کشنده ابولا که جان صدها نفر را در سال گذشته میلادی گرفت و نگرانی هایی را در سطح جهان ایجاد کرد جسته گریخته شنیده اید.

به گزارش “رزم نیوز” ، حالا فدراسیون بین المللی جودو در یک اقدام تحسین برانگیز و انساندوستانه مبلغ 10 هزار دلار به مرکز ملی مقابله با ابولا در سیرالئون جهت مبارزه با این بیماری کمک کرده است. رئیس انجمن جودو سیرالئون و رئیس مرکز مقابله با ابولا ضمن قدردانی از این اقدام فدراسیون بین المللی جودو از حمایت ijf و حرکت مسئولانه آنها تشکر کرده اند.

ویروس ابولا یکی از کشنده ترین ویروسها است که نخستین بار در سال 1976 کشف شد، اما انتشار دوباره آن در سال 2014 نامش را مجددا بر سر زبانها انداخت. اینبار ویروس از گینه شروع و به کشورهای سیرالئون و لیبریا گسترش یافت. از زمان انتشار مجدد این ویروس  بیش از450 نفر از مبتلایان جان خود را از دست داده اند.

320px-Ebola_virus_em

آخرین اخبار

امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
امیر علی اکبری و اولین چالش در قفس ACB
قسمت ۵۸ مجله تصویری رزم آور ؛ آخرین گفتگوی امیر علی اکبری که ۴ فروردین ۹۷ در اولین تجربه حضورش در قفس ACB به مصاف حریفی از استونی به نام دنیس اسمولدارف خواهد رفت. امیر تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشته وچند هفته ای هم در سوئد بود و همراه رضا مددی و تیم آل استار در کنار فایترهای مطرحی چون: الکساندر گوستافسون و جیمی مانوا به تمرین پرداخته وخود را برای مبارزه آماده می کند.
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
صفر تا سکو با نابغه جهانی کاراته
قسمت ۵۷ مجله تصویری رزم آور ؛ گفتگو با امیر مهدی زاده نابغه جهانی کاراته از شروع کاراته تا ازدواج و قهرمانی جهان و پشت پرده های رزمی