www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 652 ۱۴:۲۲ ۱۳۹۳/۰۹/۲۲

جودوی‌جوانان آسیا – هنگ‌کنگ؛ پایان روز نخست با 3 مدال‌برنز جوانان‌ایران

در روز نخست رقابت‌های جوانان آسیا تیم ملی کشورمان 5 نماینده داشت که حاصل تلاش آنها 3 مدال برنز بود. روز نخست از پانزدهمین دوره رقابت‌های جوانان آسیا با کسب 3 مدال برنز برای نمایندگان کشورمان همراه بود. به گزارش “رزم نیوز”، در روز نخست رقابت‌های جوانان آسیا تیم ملی کشورمان 5 نماینده داشت که […]

در روز نخست رقابت‌های جوانان آسیا تیم ملی کشورمان 5 نماینده داشت که حاصل تلاش آنها 3 مدال برنز بود.

روز نخست از پانزدهمین دوره رقابت‌های جوانان آسیا با کسب 3 مدال برنز برای نمایندگان کشورمان همراه بود.

به گزارش “رزم نیوز”، در روز نخست رقابت‌های جوانان آسیا تیم ملی کشورمان 5 نماینده داشت که حاصل تلاش آنها 3 مدال برنز بود.

سبحان رسولی و دنیا آقایی با دو شکست از دستیابی به مدال بازماندند. محمد رشنونژاد بعد از استراحت در مبارزه نخست به قزاقستان باخت و سپس تاجیکستان و چین تایپه را شکست داد و برنز گرفت.

محمد محمدی بریمانلو دومین جودوکار ایران بود که موفق شد به کسب مدال برنز دست یابد، وی قزاقستان را با ضربه فنی شکست داد اما مقابل نماینده مغولستان باخت. وی در گروه بازنده ها چین تایپه و چین را شکست داد و به برنز گرفت.

آخرین اخبار

پرافتخارترین ورزشکار جوجیتسو برزیلی ایران با کلکسیونی از مدال طلا در رزم آور
پرافتخارترین ورزشکار جوجیتسو برزیلی ایران با کلکسیونی از مدال طلا در رزم آور
علی اکبرپور دانشجوی دکترای تاریخ ایران باستان که به تازگی کتابی را نیز در این زمینه به رشته تحریر در آورده ، در رشته جوجیتسو برزیلی به مهارت قابل توجهی دست یافته و ۱۳ مدال جهانی و بین المللی را در کارنامه خود دارد، او پس از ثبت رکوردهای درخشان، به تازگی با قهرمانی جهان از مسابقات Abudhabi World professional championship jiu-jitsu 2019 بازگشته است.