www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 8993 ۱۰:۳۸ ۱۳۹۵/۱۲/۰۳

جودوکار ملی پوش جراحی شد/ بازگشت صفویه از دو ماه دیگر

عضو تیم ملی جودو کتف آسیب دیده خود را روز گذشته به تیغ جراحان سپرد و به همین دلیل دو ماه از تمرینات به دور خواهد ماند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رامین صفویه که دو ماه پیش در جریان تمرینات تیم ملی از ناحیه کتف دچار آسیب دیدگی شده بود، روز گذشته در بیمارستان کسری تهران تحت عمل جراحی قرار گرفت.

طبق نظر پزشک معالج، عمل جراحی صفویه به خوبی انجام شده و وی باید دو ماه دوره نقاهت را پشت سر بگذارد. پس از این مدت نیز با تمهیدات لازم و تمرینات مناسب تمرینات، به اردوی تیم ملی بازخواهد گشت.

رامین صفویه قهرمان سابق نوجوانان و جوانان آسیا از امیدهای تیم ملی جودو است که امید می رود فدراسیون جودو با پیگیری مناسب امور درمانی، زمینه بازگشت به تمرینات را برای وی فراهم کند.

صفویه امروز از بیمارستان مرخص خواهد شد.

آخرین اخبار

سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
سقوط آزاد با دختر پرنده ایرانی!
قسمت ۳۷ مجله تصویری رزم آور - گفتگوی جذاب با فاطمه اکرمی معروف به دختر پرنده، نخستین ورزشکار رشته سقوط آزاد در ایران - و داستان سبکهای آزاد کاراته (کیوکوشین)
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
رمزگشایی از ویدیوی رزمی کار شیرازی ناراضی!
مدتیست ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می چرخد که در این ویدیو "پاشا (محمد هادی) رفیعی از ورزشکاران رزمی، ضمن انتقاد از مسئولان هیات ورزشهای رزمی فارس ادعا کرده که به دستور آنها، وی را از ورود به هر باشگاهی محروم کرده اند و به او اجازه تمرین در باشگاه ها را نمی دهند. به همین دلیل وی مدت یک ماه است که در پارک تمرین می کند.