www.khabarrazmavar.ir

تور جهانی جودو- تاشکند؛

شناسه خبر : 9495 ۱۴:۱۰ ۱۳۹۶/۰۲/۲۱

جودوکاران ایران رقبای خود را شناختند

رقابتهای بین المللی جودو ازبکستان تحت عنوان تور جهانی از امروز با حضور تیم هایی از ۱۰ کشور از جمله نمایندگان کشورمان آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در این دوره از مسابقات با حضور ۱۵۶ جودوکار از ۱۰ کشور افغانستان، قزاقستان، قرقیزستان، روسیه، عرستان، تاجیکستان، امارات، ایران و جودوکاران میزبان از امروز آغاز می شود.

در روز نخست این رقابتها جودوکاران اوزان ۵۵-، ۶۰- و ۶۶- کیلوگرم به روی تاتامی می روند. سهیل جمال آبادی قهرمان نوجوانان آسیا در وزن ۵۵- کیلوگرم در میان ۱۳ جودوکار به مصاف «غفارف» از تاجیکستان می رود و در صورت پیروزی با برنده مبارزه ازبکستان و قزاقستان را پیش رو خواهد داشت.

ابوالفضل محمودی در وزن ۶۰- کیلوگرم در اولین دیدار «شکوروف» از ازبکستان را پیش رو دارد و در صورت پیروزی به دیدار برنده ازبکستان و قزاقستان می رود. در این وزن ۱۶ جودوکار وزن‌کشی کرده اند. در وزن ۶۶- کیلوگرم ۱۹ جودوکار حضور دارند که جعفر فیروز آبادی دور نخست استراحت دارد و سپس به مصاف «شاتوربابیان» از کشور میزبان می رود،

این دوره از مسابقات فردا جمعه با برگزاری مبارزات سایر اوزان به پایان می رسد.

آخرین اخبار

به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
به بهانه تصمیم جواد محجوب برای ورود به MMA
تو خبرها داشتیم که «جواد محجوب» از تیم ملی جودو هم تصمیم گرفته وارد دنیای MMA بشه. این تب و تابی که ظاهرا تو بخش دیگری از ملی پوشها هم افتاده به خودی خود اتفاق بدی نیست، اما به نظر می رسه بخشی از اون حاصل توهمی است که خصوصا در سالهای اخیر برخی از رسانه ها به اون دامن زده اند.
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
۱۰ توصیه برای عادت شدن ورزش
بسیاری از افراد علاقه دارند که ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند اما غالبا بهانه‌هایی هم‌چون نداشتن فرصت برای ورزش کردن یا نداشتن انرژی لازم وجود دارند.
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
علی اکبری: محجوب را برای حضور در MMA تشویق کردم
مبارز ایرانی حاضر در رشته رزمی MMA با بیان اینکه جواد محجوب جودوکار المپیکی ایران را برای حضور در این رشته تشویق کرده است گفت: ورزشکاران زیادی از جمله تعدادی از کشتی‌گیران و بوکسورهای ایرانی نیز قصد دارند وارد این رشته شوند.