www.khabarrazmavar.ir

تور جهانی جودو- تاشکند؛

شناسه خبر : 9495 ۱۴:۱۰ ۱۳۹۶/۰۲/۲۱

جودوکاران ایران رقبای خود را شناختند

رقابتهای بین المللی جودو ازبکستان تحت عنوان تور جهانی از امروز با حضور تیم هایی از ۱۰ کشور از جمله نمایندگان کشورمان آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در این دوره از مسابقات با حضور ۱۵۶ جودوکار از ۱۰ کشور افغانستان، قزاقستان، قرقیزستان، روسیه، عرستان، تاجیکستان، امارات، ایران و جودوکاران میزبان از امروز آغاز می شود.

در روز نخست این رقابتها جودوکاران اوزان ۵۵-، ۶۰- و ۶۶- کیلوگرم به روی تاتامی می روند. سهیل جمال آبادی قهرمان نوجوانان آسیا در وزن ۵۵- کیلوگرم در میان ۱۳ جودوکار به مصاف «غفارف» از تاجیکستان می رود و در صورت پیروزی با برنده مبارزه ازبکستان و قزاقستان را پیش رو خواهد داشت.

ابوالفضل محمودی در وزن ۶۰- کیلوگرم در اولین دیدار «شکوروف» از ازبکستان را پیش رو دارد و در صورت پیروزی به دیدار برنده ازبکستان و قزاقستان می رود. در این وزن ۱۶ جودوکار وزن‌کشی کرده اند. در وزن ۶۶- کیلوگرم ۱۹ جودوکار حضور دارند که جعفر فیروز آبادی دور نخست استراحت دارد و سپس به مصاف «شاتوربابیان» از کشور میزبان می رود،

این دوره از مسابقات فردا جمعه با برگزاری مبارزات سایر اوزان به پایان می رسد.

آخرین اخبار

از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
از ادعای فوت خسروی نژاد و سکوت اجباری آخوندزاده تا جودوی تمیز رودکی!
محمد درخشان، رئیس فدراسیون جودو از ابتدای دوران جدید ریاستش در فدراسیون تا به امروز، تغییراتی اساسی در مسئولیت ها ایجاد کرده است که این تغییرات، عملا با سکوت اهالی این رشته رزمی روبرو شده است. گویی اهالی جودو در حال مطالعه فصل جدید تغییرات کتاب جودو و نتیجه گیری پایانی این فصل هستند!
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
سه کمربند قهرمانی در UFC 214
رویداد UFC 214 صحنه سه مبارزه مهم قهرمانی این سازمان است که تیتر اصلی آن نبرد بین کورمایر و جونز خواهد بود.