www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 5901 ۱۳:۱۹ ۱۳۹۵/۰۳/۲۵

جودوکاران المپیکی به اردو می روند/ اسپانیا مقصد بعدی

دور جدید تمرینات تیم سه نفره جودو کشورمان برای حضور در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ برزیل شنبه آینده در آکادمی ملی المپیک آغاز می شود. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز  المپیکی های جودو بعد از حضور در کمپ تمرینی بلاروس، شنبه به تهران بازگشته و روز دوشنبه برای اخذ روادید سفر به اسپانیا راهی سفارت این کشور در […]

دور جدید تمرینات تیم سه نفره جودو کشورمان برای حضور در بازیهای المپیک ۲۰۱۶ برزیل شنبه آینده در آکادمی ملی المپیک آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز  المپیکی های جودو بعد از حضور در کمپ تمرینی بلاروس، شنبه به تهران بازگشته و روز دوشنبه برای اخذ روادید سفر به اسپانیا راهی سفارت این کشور در تهران شدند. براساس برنامه کادر فنی قرار است در صورت آماده شدن شرایط، سه جودوکار کشورمان در کمپ تمرینی اسپانیا شرکت کنند.

کمپ تمرینی بارسلون یکی از بهترین اردوهای مشترک در سطح جودو جهان است که همه ساله قبل از رقابتهای جهانی و با حضور جمعی از بهترین های جودو دنیا برگزار می شود. حضور در این اردو می تواند برای آماده سازی ملی پوشان کشورمان بسیار موثر باشد.

در این اردو جودوکاران المپیکی کشورمان با رقبای اصلی خود به تمرین خواهند پرداخت. این اردو برای جواد محجوب اهمیت بیشتری از دو جودوکار دیگر کشورمان دارد. در ایران حریف تمرینی مناسبی برای این جودوکار سنگین وزن نیست و حضور در این اردوها در آماده سازی وی تاثیر فراوانی خواهد داشت.

با نظر «نصرت» سرمربی ازبکستانی تیم ملی جودو، علیرضا خجسته، سعید ملایی و جواد محجوب که در هفته های اخیر در مسابقات و اردوهای داخلی و خارجی حاضر بوده اند تا روز شنبه ۲۹ خردادماه استراحت کرده و سپس تمرینات خود را از سر می گیرند.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

ماموریت انجام شد!
ماموریت انجام شد!
واسیل لوماچنکو با غلبه بر خوزه پِدرازا عنوان قهرمانی WBO سبک وزن را به عناوین قهرمانی خود اضافه کرد.
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن!
کلیپ انگیزشی ؛ کاری متفاوت از مجله تصویری رزم آور // اینکه از فردا شروع میکنم تمومش کن. نگو فقط همین یک بار - بی اراده بودن خودت رو قبول نکن. انتخاب راه ساده رو ول کن. سراغ چیزایی که برای سلامتیت مضر هستند نرو - سراغ افکار مخربی که میگی توی ذهنت میاد نرو - تموم کن!